فرمول یک ایران – رئیس تیم مک‌لارن، اریک بولیر، هرگونه ادعا را مبنی بر این که فرناندو آلونسو راننده‌ای است که مدیریت او مشکل است و کاملاً بر رقابت متمرکز است؛ تکذیب کرد.

روابط بین فرناندو آلونسو و تیم‌های سابق او، مک‌لارن-مرسدس و فراری، هر دو رو به تلخی گراییده و هیچ‌کدام از تیم‌های مرسدس یا فراری علاقه‌ای به بستن قرارداد با قهرمان دو دوره‌ی جهان که در پایان فصل، قراردادش با مک‌لارن-هوندا به پایان می‌رسد، ندارند.

اما بولیر اصرار دارد که داشتن آلونسو در تیم، لزوماً به معنای دردسر نیست!

او در گفت‌وگو با f1i گفت:

آنچه که فرناندو را نسبت به دیگران متمایز می‌کند، نیاز حیاتی او به رقابت است! او به تنها به برنده شدن در هر چیزی که انجام می‌دهد، فکر می‌کند!

شما ممکن است با او در پیست کارتینگ محلی خود رقابت کنید یا با او تنیس بازی کنید؛ اما او از 200% توان خود استفاده می‌کند تا پیروز شود و در صدر قرار بگیرد. او به همان اندازه‌ای به آن‌ها متعهد خواهد بود که به مسابقات گرندپری آخر هفته متعهد است.

تمام زندگی فرناندو بر این پایه بنا شده است که خود را به نمایش بگذارد و برنده شود. من نمی‌گویم که او همچون یک راهب خود را فدا کرده است اما او تنها به رقابت علاقه‌مند است.

فرناندو آلونسو

بولیر معتقد است این تعهد آلونسو است که باعث ایجاد سوءتفاهم درباره‌ی راننده‌ی اسپانیایی شده است.

او اضافه کرد:

این نشان از کیفیتی فوق‌العاده است؛ اما همین کیفیت است ممکن است باعث ایجاد سوءتفاهم درباره‌ی آنچه که به انتظارات او نسبت داده می‌شود، شده باشد. فرناندو به این که مدیریت او نسبتاً سخت بوده است، شهرت دارد؛ در حالی که اکنون اینگونه نیست!

وقتی که شما متوجه عطش او برای به اجرا گذاشتن توانایی‌های خود شوید، آنگاه برخورد کردن و مواجه شدن با این شخصیت نسبتاً آسان است!

مطمئناً می‌توانید تصور کنید که او با توجه به نتایج اخیر ما کاملاً برانگیخته شده است. فرناندو ممکن است شخصیت، انتظارات و شرایط خود را داشته باشد اما او آن شخصی نیست که گاهی اوقات به تصویر کشیده می‌شود!

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. Ramin.alo

    6

    0

    واقعا استعداد اینو داشت به یکی از اسطوره ها تبدیل بشه ولی ماشین خوب گیرش نیومد.کاش یه بار دیگه شاهد رقابتش برای قهرمانی باشیم.ما هستیم که رقابتاشو دیدیم ولی نسل بعد از اون فقط با دو قهرمانی یاد میکنن نه یک جنگنده واقعی

دیدگاه خود را بیان کنید