فرمول یک ایران – کریستین هورنر مدیر تیم ردبول دنیل ریکاردو را مورد تشویق قرار داد و طی مصاحبه ای با SKY SPORTS گفت دوری که دنیل زد یک “دینامیت ” بود.

دنیل که در Q2 بهترین زمان را با لاستیک های سوپر سافت به ثبت رسانده بود . در Q3 با لاستیک های الترا سافت موفق به کسب پول پوزیشن شد.  ریکاردو پس از به ثبت رساندن زمان خود در رادیو گفت :

آره اینه , این زمان مال خودمه , بهتر از این نمیشه

1:13.622 زمانی بود که ریکاردو برای قرار گرفتن در خط اول مسابقه فردا به ثبت رساند . این اولین پول پوزیشن ردبول بعد از سال 2013 است و همچنین اولین پول پوزیشنی که خود ریکاردو تا به حال موفق به کسب آن شده است .

هورنر در این باره به SKY SPORTS گفت :

در Q2 ما با سوپر سافت دور زدیم و این یکم ما رو به چالش کشید اما ارزششو داشت , دور اولی که ریکاردو در Q3 زد به معنای واقعی یه دینامیت بود . خیلی خوبه که بتونی داخل 1 دیقه و 13 ثانیه و این حدودا داخل موناکو دور بزنی . دنیل این اخر هفته فوق العاده رانندگی کرد کافیه یه نگاه به سکتور سوم تایم گیری بندازید و ببینید چقدر تمیز رانندگی کرد .

واسه دنیل خیلی خوشحالم , اولین پول پوزیشن ما بعد از 2013 و اولین واسه خود دنیل

دنیل ریکاردو فردا مسابقه را با لاستیک سوپر سافت آغاز خواهد کرد در حالی که بقیه راننده ها الترا سافت خواهند داشت و این باعث می شود که ریکاردو بتواند دیر تر به پیت استاپ برود و فاصله خود را با بقیه راننده ها بیشتر کند .

 

نقل قول ها برای سهولت خواندن مطلب به صورت محاوره ای ترجمه شده است 

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید