فرمول یک ایران – سرپرست فنی ویلیامز، پدی لاو، می‌گوید که هیچ کلید روشن و خاموشی وجود ندارد که وضعیت تمرکزمان را از فصل جاری به سال آینده تغییر دهد.

با 41 امتیاز اندوخته، ویلیامز در یک جدال حساس برای کسب مقام پنجم در بین چهار تیم که تنها 15 امتیاز با هم اختلاف دارند، قرار گرفته است.

اما در نیمه راه مسابقات قهرمانی سال جاری، بسیاری از تیم ها تمرکز خود را بر روی سال 2018 گذاشته‌اند. در مورد اینکه چه موقع تیم ویلیامز بطور کامل بر روی فصل آینده متمرکز خواهد شد، لاو می‌گوید که زمان‌بندی قطعی خاص و همچنین تغییر تدریجی در روند تمرکز، از این فصل به فصل آینده وجود ندارد.

او شرح داد:

هیچ کلید روشن و خاموشی نیست. در حقیقت این قضیه همیشه کمی در هم ادغام شده است.

شما به تدریج تمرکزتان بر روی سال بعد بیشتر خواهد شد و البته به خود پروژه‌ها نیز بستگی دارد. بعضی از پروژه‌ ها، بطور خاص به فصل بعد منتقل می‌شوند یا دانش و معلومات آنها انتقال می‌یابد. بنابراین شما مسیر را با حفظ آنها ادامه می‌دهید برای اینکه سال بعد هم برای شما کارآمد هستند.

چیزهای دیگری هم هستند که فقط در ماشینی که الان استفاده می‌کنید کمک می‌کنند، ممکن است به حدی برسید که بگویید دیگر نمی‌‎خواهید بیش از این در فصل جاری بابت آن سرمایه‌گذاری نمائید.

اغلب این تصمیمات براساس موضوع به موضوع اتخاذ می‌شوند که اساساً بر روش جداسازی بر اساس تصمیات سیاه و سفید ارجعیت دارند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید