فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو با روحیه ی مثبتی به بوداپست خواهد رفت، زیرا این راننده ی اسپانیایی تیم مک لارن معتقد است که می توانند نتیجه ی خوبی در هانگارورینگ بگیرند.

در شرایطی که نقطه قوت مک لارن عملکرد شاسی شان است نه موتورشان، آلونسو اعتقاد دارد که مجارستان می تواند مکانی برای احیا آن ها باشد و او بتواند برای دومین مرتبه در این فصل امتیاز کسب کند.

آلونسو گفت:

روی کاغذ، هانگارورینگ یکی از بهترین موقعیت های امسال برای ماست.

پیست کوتاه و پیچ در پیچ به این معناست که ما مجبور نیستم روی قدرت موتور تمرکز کنیم و راننده ها باید به قابلیت های شاسی شان برای ثبت دوری خوب تکیه کنند.

فرناندو آلونسو

فرناندو آلونسو

قطعا امتیاز گرفتن برای فرناندو زمانی ممکن می شود که با مشکل پایداری موتور و نقص فنی رو به رو نشود، این مسئله پاشنه آشیل تیم مک لارن در این فصل بوده است.

هم چنین جایگاه شروع مسابقه نیز برای او اهمیت زیادی دارد، آلونسو می گوید که برای مسابقه ی روز یکشنبه نباید هیچ پنالتی ای به خاطر تعویض قطعات پیشرانه اش دریافت کند.

آلونسو گفت:

مهم ترین چیز برای ما، مثل همیشه پایداری است.

حتی اگر ماشین ما عملکرد خوبی در مجارستان داشته باشد، باید آخر هفته ی بدون مشکلی داشته باشیم تا بتوانیم از هر موقعیتی استفاده کنیم و امتیاز بگیریم.

ما در سیلورستون تصمیم بزرگی گرفتیم و به خاطر آماده سازی خود برای این مسابقه چندین رده پنالتی گرفتیم، پس امیدوارم که این کار جواب دهد تا بتوانیم خود را در بهترین موقعیت برای کسب امتیاز در این آخر هفته قرار دهیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. HeiSenBerg

  1

  0

  لعنت به این هوندا قهرمان دو دوره جهان که
  کسی که قهرمانی رو ا چنگ شوماخر کشیده
  بیرون الان بعد 10تا مسابقه به فکر سه چهار
  امتیازه امیدوام فصل بعد تو فورس ایندیا یا رنو ببینیمش 😐

دیدگاه خود را بیان کنید