فرمول یک ایران – با بازگشت فرمول یک به اتریش، تیم ردبول در مسابقه خانگی خود در روز جمعه شروع خوبی داشته است.

مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو توانستند در هر دو تمرین امروز بین پنج نفر برتر باشند. آن ها تنها 0.4 ثانیه با بهترین زمان لوئیس همیلتون در تمرین دوم قاصله داشتند. اما با این عملکرد خوب هر دو راننده ردبول روز خوبی را پشت سر نگذاشته اند.

ریکاردو با مشکل توربو و ورشتپن نیز با مشکل ترمز دست و پنجه نرم می کند. با وجود مشکلات ردبول دنیل ریکاردو همچنان معتقد است که خودروی ردبول در اتریش می تواند رقابتی باشد.

ریکاردو گفت:

امروز یکی از روز های خوب ما بود. من نتوانستم کارم را آن طور که می خواهم انجام بدهم و مشکلات زیادی داشتم. اما بدون آن روز خوبی داشتم.

قرار داشتن در پنج خودروی برتر بسیار عالی است و امیدوارم فردا نیز چنین شود تا شاهد یک آخر هفته هیجانی باشیم. من مطمئنم مرسدس شانس اول این پیست باشد اما ما شانس رقابت را داریم.

مکس ورشتپن - گرندپری اتریش 2017

مکس ورشتپن – گرندپری اتریش 2017

پس از صحبت های ریکاردو، ورشتپن نیز از روز جمعه خود راضی است.

مکس گفت:

من فکر می کنم روز مثبتی داشتیم. در ابتدای دور دوم تمرینی کمی مشکل با ترمز داشتیم . مجبور شدیم خودرو را خارج کنیم اما در نهایت توانستیم طبق برنامه پیش برویم.

با این وجود هر دو راننده ردبول مشکلات امروز را بی تاثیر در مسابقه می دانند.

ورشتپن بیان کرد:

ما امشب کار زیاد براى انجام دادن داریم. از عملکردمان راضی نیستیم اما مشکلی براى مسابقه نخواهیم داشت. مرسدس قدرت اصلی خود را نشان خواهد داد اما اینجا هوا به راحتی تغییر می کند بنابراین اتفاقاتی که ممکن است فردا بیافتد جالب می تواند باشد.

با وجود سریع شدن خودرو ها و شرایط پیست بسیار دشوار است که با مرتکب خطا شدن سالم به پیست بر گردید. کرب های زد یک چالش جدید هستند. فکر نمی کنم این نوع برای فرمول یک طراحی شده باشند و خودرو ها نیز مناسب چنین کرب هایی نیستند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید