موتو جی پی ایران – کارخانه اتریشی کی تی ام اولین فصل خود در موتو جی پی را به صورت تمام وقت در فصل 2017 سپری می کند. کی تی ام در دومین مسابقه فصل در آرژانتین اولین امتیازات خود را کسب کرد.

از آن زمان تا کنون، کی تی ام در چهار مسابقه امتیاز کسب کرده است. به کمک معرفی انجین به سبک بیگ-بنگ در خرز، تا به حال بهترین نتیجه پل اسپارگارو کسب رده یازدهمی در اسن است.

کی تی ام تا کنون و تا میانه فصل 22 امتیاز کسب کرده است، 12 امتیاز کمتر از آپریلیا، حال آنکه پل اسپارگارو و بردلی اسمیت دو موتورسوار کی تی ام در رده های بیستم و بیست و یکم جدول هستند.

پل اسپارگارو گفت:

بدون شک ما لحظات بد بیشتری نسبت به لحظات خوب داشته ایم، اما در پروژه ای این چنین که از صفر شروع شده، طبیعی است.

ما فقط بعد از گذشت نیمی از فصل در این جایگاه قرار گرفته ایم. ما می دانیم چگونه موتور را بهبود ببخشیم، و ما تازه اول راه هستیم. این شروع پروژه است و ما باید واقعا به آنچه که انجام می دهیم افتخار کنیم.

ما باید به فشار آوردن ادامه دهیم، و ما باید اندکی موتور را بهبود ببخشیم.

پل اسپارگارو

پل اسپارگارو

از اسپارگارو در مورد تغییرات موتور کی تی ام از تمرینات پیش فصل تا الان پرسیده شد که او گفت:

موتور خیلی تغییر کرده است.

راندن موتور نسبت به تمرینات پیش فصل در والنسیا خیلی تغییر کرده است، و همچنین برای مکانیک ها برای تعمیرات، و قطعات الکترونیکی برای تنظیمات موتور.

اگر ما این روند تغییرات را تا پایان فصل ادامه دهیم، موتورمان در والنسیا [آخرین مسابقه فصل] نسبت به اول فصل موتور کاملا متفاوتی خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید