فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده ی تیم مرسدس در مصاحبه ی خود اذعان داشت که گرندپری موناکو رقابت مورد علاقه ی او نیست و نتوانسته است نتایج قابل قبولی در این گرندپری کسب کند اما مصمم است که امتیازهای از دست رفته ی تیم را در مسابقه ی قبلی جبران کند و گفته است که

من در سال های گذشته عملکرد خوبی در موناکو نداشته ام اما در سال قبل نشان دادم که توانایی پیروزی در این رقابت را دارم.
بارسلونا برایم افتضاح بود اما همانطور که همیشه گفته ام آزمایش اصلی زمانی است که نشان می دهی چگونه می توانی از یک بحران خارج شوی.
بعد از بارسلونا لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم اما پرونده اش بسته شده و حالا قسمت جدیدی در جریان است و تنها به موناکو می نگرم.

در ادامه هم تیمی بریتانیایی نیکو روزبرگ درباره ی گرندپری موناکو صحبت کرد و گفت که این رقابت حس خاصی به او می دهد

این یک حس شگفت انگیز است که با ماشین خود در این خیابان ها می رقصی یکی از خالص ترین هیجاناتی که می توانی پشت یک ماشین مسابقه حس کنی.در گرندپری موناکو من تنها به یک نتیجه فکر می کنم.


۵ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published.