فرمول یک ایران – مکس ورشتپن که تقریبا همه او را نابغه جوان فرمول یک می دانست با ورودش به ردبول کار دشواری را با بودن در کنار دنیل ریکاردو پیش رو دارد.

ورشتپن که با ورودش به ردبول عالی کار کرده است و برد مسابقه اسپانیا 2016 باعث شد او احترام و توجه بسیاری را به خود جلب کند.

پس از بد شانسی های دو مسابقه اخیر ورشتپن هم تیمی او در تمجید از او در مصاحبه با ESPN گفت:

او بسیار جوان است ولی کار او در این ورزش بسیار بیشتر از سنش است. با استعدادی که او دارد این موضوع منطقی است. او فوق العاده پرشور است و اطلاعات فنی بسیاری از فرمول یک دارد.

من فکر می کنم شباهت ما در سخت کوش بودن مان است. ما همیشه به هم احترام می گذاریم و در حال مبارزه هستیم اما بعضی اوقات شانس با ما یار نیست.

مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو

مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو

ورشتپن که امسال با مشکلات زیادی روبرو بوده از شش مسابقه اخیر چهار مسابقه مجبور به کناره گیری شده است. با این شرایط ریکاردو اعتقاد دارد او در فشار بسیاری قرار دارد.

ریکاردو ادامه داد:

این شرایط بسیار سخت اما نباید ناامید شد. او باید سر خود را بالا بگیرد و برای بهتر شدن تلاش کند. او راننده با استعدادی است و بسیاری رانندگی او را خشن می دانند اما آنچه در فرمول یک هست همین است.

بسیاری اتفاقات وجود دارد که در طول یک آخر هفته ممکن است رخ دهد. شاید شما در شرایط مسابقه ای خوبی باشید اما به یک باره به عقب بروید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید