فرمول یک ایران– فلاویو بریاتوره عضو تیم مدیریتی فرناندو آلونسو که در آخرین گرندپری در باکو حضور داشت با داغ کردن شایعه بازگشت راننده اسپانیایی به تیم فراری نسبت به قوانین حاضر اعتراض خود را اعلام کرد و با توجه به مصاحبه او با یکی از مطبوعات آلمانی علاقه خود را به بازگشت راننده تیم مک لارن به فراری یا مرسدس بنز اعلام کرد.

بریاتوره گفت:

آلونسو باید به فراری یا مرسدس برود و این که تیم رنو هنوز فاصله زیادی با تیم های برتر دارد. برای مقایسه بهتر فوتبال و فرمول یک را باهم مقایسه می کنم در فوتبال بازیکنی مانند لیونل مسی برای تغییر تیم حداقل 10 گزینه خیلی خوب دارد ولی در فرمول یک این چنین نیست و حداکثر 3 تیم خوب وجود دارد.

فرناندو آلونسو - گرندپری آذربایجان 2017

فرناندو آلونسو – گرندپری آذربایجان 2017

بریاتوره با اشاره به ران دنیس و فروش سهام خود از مک لارن او را مقصر می داند و معتقد است جایگاه فعلی فرناندو آلونسو به خاطر اشتباه اوست.

او در پایان گفت:

اشتباهی که ران دنیس در سال 2007 مرتکب شد مرسدس را هم از انجام هر اقدامی وا داشت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. Javad f1

  27

  2

  چرا ناندو اونجا هست.من طرفدار فتلم ولی خیلی دوست دارم ببینم فتل ،همیلتون و فرناندو در تیمهای هم سطح باشن و رقابتشون رو ببینم.اصلا هم برام مهم نیست که فتل اول بشه یا سوم.هرچی بشه من بهش افتخار میکنم و از رقابتشون لذت میبرم.

 2. iman

  16

  0

  دوست دارم ماتادور رو قبل از خداحافظی دوباره در اوج ببینم و اگر به فراری بپیونده که دیگه عالیه.هنوز خاطرات سالهای 2005 و2006 تو ذهنمه و یکه تازی فرناندوی بزرگ

 3. Farid

  6

  6

  ناندو رو خیلی دوست دارم هاا ولی باید بگم مگه فرراری گاراژ پارک ماشینه که هر کی هر وقت دلش خاست بیاد و بده!!! فرناندو الونسو در حالی که قرارداد داشت و متعهد به فرراری بود به تیم پشت کرد و راهی مک لارن شد. عمرا دیگه فرراری اجازه بده برگرده. در ثانی فرراری راننده شماره یک و نامبر وان داره. سباستین از ناندو هم بهتره. فرراری برای فصل بعد دنبال یه راننده ی مکمل (اگه نگیم شماره ۲) مث سرجیو پرز یا کارلوس ساینز و امثالهم میگرده. البته اگه سباستین تمدید کنه. اگه سب فرراری رو ترک کنه اونوقت احتمالا میرن دنبال یه راننده خوب مث مکس ورشتاپن. هرچند مکس مونده حالا حالاها به سطح سباستین برسه. خلاصه تحت هیچ شرایطی فکر نمیکنم فرراری حاضر باشه الونسو رو برگردونه

دیدگاه خود را بیان کنید