فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون گفت که مسابقه بزرگ بریتانیا باید همیشه در تقویم فرمول یک وجود داشته باشد و سیلوراستون را مهم ترین مسابقه سال دانست.

گرندپری بریتانیا از سال 1950 بخشی از تقویم بوده است اما ادامه حضورش در تقویم بعد از سال 2019 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد زیرا که باشگاه رانندگان مسابقه بریتانیا (BRDC) بر این عقیده است که قرار داد همکاری با فرمول یک را با توجه به افزایش هزینه‌های برگزاری مسابقات لغو نماید.

اما همیلتون اصرار دارد که مسابقه بریتانیا باید به عنوان یکی از مسابقات فصل فرمول یک برای سالهای متمادی باقی بماند.

همیلتون گفت:

ما باید در بریتانیا مسابقه داشته باشیم. آن مهم ترین مسابقه سال است.

پیست سیلورستون

پیست سیلورستون

با توجه به شواهد موجود این مسابقه نیز شبیه سایرین است اما در یک چشم انداز زیبا و با حمایت تماشاچیان بریتانیایی برگزار می‌شود. این یک رویداد جذاب است که مردم دوست دارند بیایند و آن را تماشا کنند. این مهمترین بخش از میراث مسابقات بریتانیا است و جایی است که ما می‌توانیم آن را نشان بدهیم.

بریتانیا خانه ورزش موتوری است و ما یک میراث فوق العاده و باورنکردنی داریم.

مدیر BRDC، جان گرانت در اوایل سال جاری اعلام کرد ممکن است در میانه ی جولای این قرارداد لغو شود. در حالی که چیس کری اعلام کرد که صاحبان جدید فرمول یک به برگزاری گرندپری در بریتانیا متعهد هستند اگر چه این مسابقه در سیلوراستون نباشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

  1. dr_f1

    3

    0

    تمام زیبایی فورمول وان به مسابقاتی هست ک توی پیستهای اروپایی با اون چشم انداز بینظیر و مهندسی عالی برگزار میشه و شما بیاین مقایسه کنید اونهارو با پیستهای کشورهای عربی و آسیای شرقی واقعا حذف شدن هر یک از پیستهای اروپایی ضربه بزرگی به جذابیت مسابقات خواهد زد.

دیدگاه خود را بیان کنید