فرمول یک ایرانجولین پالمر راننده تیم رنو اظهار داشت که نگرانی بابت خروج از تیم رنو ندارد و از حمایت کل اعضای تیم برخوردار است و روی مسابقات آینده تمرکز کرده است.

از فصل 2016 که اولین حضور جولین پالمر در فرمول یک با تیم رنو بود او زمان سختی را گذرانده است، او که فصل گذشته در اولین حضورش توانسته بود در بین 10 راننده اول باشد در این فصل هنوز موفق به کسب رتبه های بالا نشده است.

این اتفاق باعث پراکنده شدن شایعاتی مبنی بر کنار گذاشتن پالمر از این تیم شد، به طوری که برخی ادعا کردند او در نیم فصل امسال کنار گذاشته خواهد شد.

او معتقد است که تمام اعضای تیم پشتیبان او هستند و این اتفاق نخواهد افتاد.

جولین پالمر

جولین پالمر

جولین پالمر گفت:

تمامی اعضای تیم پشتیبان من هستند و من خیلی خوشحال و سپاس گذارم، هدف من بهتر شدن است با این حال خودم هم به شدت تحت فشار هستم چون تا به اینجای فصل عملکرد ناامید کننده ای داشته ام. این یک ورزش تیمی است و من با پشتیبانی اعضای تیم و مهندسان مطمئن هستم که می توانم و چیزی نمی تواند مانع من شود.

جولین پالمر

جولین پالمر

همچنین گفت:

شایعات از همه جا پراکنده می شوند و من نمی دانم چه طور و از کجا این شایعات پخش می شوند، اما نگران نیستم، من روی تک تک مسابقات که در پیش داریم تمرکز کرده ام و در حال بهتر شدن هستم و می خواهم در مورد نتایج در پایان هر مسابقه صحبت کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. dr_f1

  1

  0

  آخه پالمر عزیز از قدیم گفتن در دیزی بازه حیای گربه کجا رفت آخه این رانندگیه تو برا رنو میکنی؟همش تو دیواری که برادر من اونا کنارت نمیزارن خودت برای حفظ آبروی خودت ول کن برو دیگه صدای همت طرفدارای رنو رو درآوردی

 2. Amin verstapen

  0

  0

  به تلاشت ادامه بده پسر یادگه ورشتپن و لنس استرول هم خیلی توی درو دیوار بودن ولی بلاخره موفق شدن . من مطمعنم حداقل یه مقام قابل توجه درحد چهارم یا پنجمی از پالمر خواهیم دید

دیدگاه خود را بیان کنید