فرمول یک ایران – جنسن باتن معتقد است زمان آن فرا رسیده که فرمول یک برخورد سباستین فتل با لوییس همیلتون را پشت سر بگذارد.

اوایل این هفته بود که FIA (فدراسیون جهانی اتومبیل) اعلام کرد دلایل برخورد راننده های فراری و مرسدس را بیشتر بررسی می کند تا ببیند آیا جریمه های دیگری نیاز خواهد بود یا خیر.

آنها اعلام کرده اند که نتیجه را پیش از گرندپری اتریش اعلام خواهند کرد و حدس و گمان هایی مبنی بر جریمه ها و هشدارهای جدی احتمالی برای سباستین فتل به وجود آمده است.

برخورد لوئیس همیلتون و سباستین فتل گرندپری آذربایجان

برخورد لوئیس همیلتون و سباستین فتل در گرندپری آذربایجان

جنسن باتن اما با قرار دادن متن زیر در توییترش معتقد است این تصادف باید فراموش شود و به گذشته بپیوندد:

دیدن گرندپری آذربایجان لذت بخش بود. چرا؟ چون هیجان و آدرنالین در آن بالا بود. کاری که فتل انجام داد احمقانه بود اما جریمه اش را پرداخت. آن را پشت سر بگذارید.

هر چند در ادامه یک هوادار گفت که فتل با عدم صداقت در این زمینه به خود کمکی نکرده است و راننده سابق دنیای فرمول یک نیز با او موافقت کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

12 دیدگاه

 1. Javad f1

  13

  3

  با این که انگلیسی هست ولی حرف منطقی رو میزنه.راننده ها گفتن ماجرا داره زیاد بزرگ میشه.الونسو هم همینو گفته.ولی ادم هایی مثل لائودا و ولف دارن شورشو در میارن.اصلا ما هم ادمیم.ما چی؟چرا فتل تو یه مسابقه نباشه یا پنالتی بیش از اندازه بگیره؟طرفدارا چه گناهی دارن؟

 2. mehdivettel

  10

  4

  به نظر منم جریمه کردن دوباره فتل فقط از جذابیت مسابقات کم میکنه، همین که فتل تو مسابقه قبل نتونست اول بشه به نظر من کافیه، در اینکه حرکت فتل احمقانه بود شکی نیست ولی یه همچین حرکاتی باعث جذابیت مسابقات میشه و طرفدارای فرمول یکو زیاد میکنه

 3. Ali.Shafie.Saber

  6

  10

  کودکی بنام فتل، نامی است کهمردم المان روی او گذلشتن و به حق هم بهش می اید. من مانده ام هوادارانش احتمالا نابینا هستن که بچه بازی فتل را ندیدن. کودکی بنام فتل بر هوادارانش مبارک باد. اینجا در مونشن المان رالف شوماخر به صراحت اعلام کرد، میشائیل اگر هوشیار بود قطعا سری بعنوان تاسف از اینکه جانشینش در فراری دست به چه کاری میزند، تکان میداد

  • F2004

   2

   1

   به به بنازم ادب آقایون این سایت رو … جالبه کودکی بنام فتل … مگه قرار نشد به کسی توهین نکنیم ؟ شما که کودک نیستی بگو ببینم قوانین این سایتو خوندی ؟ خب فوق تخصص بینایی مارو کور کردن اگه ما عینک نداریم و نابینا هستیم پس اونوقت شما که عینک دارید……. بقیه شو دیگه نمیگم از ادمین های محترم خواهش میکنم این کامنتو ثبت کنن تا این آقا بدونن بهتره به جای توهین به دیگران بشینن و دوآتیشه هواداری همیل رو بکنن

  • شاهین

   3

   0

   دوست عزیز کشتی مارو به ولله با این آلمانتون و لقبی که گذاشتین. به خدا به غیر از شما همچین لقبی رو ما هیچ کجا نشنیدیم نه از دوستانمون توی آلمان و نه انگلیس که بیشترشون طرفدار همیلتون هستن. اگه شما با چند نفر از دوستانتون سر میز صبحانه نشستین و این لقب رو برای فتل گذاشتین دلیل نمیشه که کل دنیا قبول داشته باشن.

دیدگاه خود را بیان کنید