فرمول یک ایران – وقتی که مکس ورشتپن در رده ی چهارم بود، خودرویش با مشکل موتور مواجه شد و باعث کنار رفتن او از مسابقه شد در حالی که هم تیمی او، دنیل ریکاردو در آن شلوغی توانست رده ی اول را بدست آورده و اولین پیروزی فصل ۲۰۱۷ برای تیمش و چهارمین سکوی خود را بدست آورد.

ردبول کم ترین تعداد دور ها را در مقایسه با تیم های دیگر به اتمام رسانده به طوری که ردبول فقط ۶۸۵ دور و فورس ایندیا ۹۵۶ دور به اتمام رسانده و ورشتپن هم بعد از مسابقه به شوخی گفته است که حداقل می تواند با استفاده از شبیه ساز از اشکالات مکانیکی جلوگیری کند.
ورشتپن بعد از مسابقه با رسانه ها صحبت نکرد و گفت که حوصله این کار را ندارد.

هورنر گفت که درک می کند که مکس به چه میزان ناراحت است به خصوص این که برنده شدن ریکاردو باعث شده تا مکس پایین تر از او با اختلاف ۴۷ امتیاز در جدول قرار گیرد.

مکس ورشتپن

مکس ورشتپن در جایگاه چهارم

با این که برای ورشتپن اتفاقات بدی افتاده است (مانند گرند پری کانادا که با شروع بسیار عالی مسابقه در سه رده ی اول قرار گرفت و بعداً به خاطر مشکل باتری، از مسابقه کنار رفت)، هورنر اعتقاد دارد که شانس تغییر خواهد کرد:

او چند مسابقه ی ناهنجار داشته که در آن ها مشکل خودرو داشته اما احساس می کنم در این نزدیکی ها، او نتیجه بسیار خوبی به دست خواهد آورد.

او خیلی خوب رانندگی می کند، او واقعاً پیشرفت زیادی کرده است. او کمی شانس بد داشته ولی به زودی تغییر می کند.

وقتی از او پرسیده شد که آیا ترس از این ناراحتی در رانندگی او تأثیر خواهد گذاشت یا نه، او جواب داد:

او به باکو‌ آمد و بسیار تلاش کرد. او بسیار عالی رانندگی می کرد به خصوص در سکتور دوم.

او یک جوان ۱۹ ساله بالغ است. او تشنه موفقیت است و این را احساس می کند که چیز خوبی است.

او از این چیزی که هست بهتر خواهد بود. او در این شرایط قوی تر از قبل به میدان می آید، هیچ شکی در آن ندارم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

  • Amin verstapen

   0

   0

   مکس توی هرتیمی بره چه فراری چه مرسدس احتمال قهرمانیه تیمشو بالامیبره البته مرسدس چون به تازگی والتری بوتاس رو گرفته بعید میدونم مکس رو جذب کنه مگه اینکه چون قرارداد بوتاس یکساله هستش دیگه باهاش تمدید نکنه وبامکس قرارداد ببنده ولی اگه ترکیب مرسدس حفظ بشه به احتمال بالای ۷۰درصد به فراری خواهد رفت مخصوصا اگه فتل فراری رو ترک کنه بهترین گزینه واسه فراری ورستپن خواهد بود ردبول کارش سخته باید موتور قوی تری دراختیار مکس بذاره تا اونو راضی به موندن کنه. توجه داشته باشید اگه مکس فصل آینده بتونه قهرمان ۲۰۱۸ بشه به رکورددیگه هم میزنه. جوانترین راننده ای که قهرمان فصل شده قبلاهم رکورد جوانترین راننده ای که قهرمان یک مرحله از مسابقات شده روهم زده بود

 1. h.n

  4

  0

  ای بابا
  امید داشتیم این فصل ردبول بشه ی رقیب سر سخت
  واقعا حیف
  ایشالا که ردبول مشکلاتشو برطرف کنه وبه زودی تو رقابت ببینیمش.
  مکس و دنیل عالی هستن.

  • Amin verstapen

   0

   0

   باز ‌که نظرات ماورائی تونو به رخ همگان کشیدین آقای ENZO! توی کامنتها و پست های قبلی هم گفته بودم پدی لو مهندس آیرتون سنا توی مک لارن گفته بود آیرتون سنا خیلی وحشیانه وباخشونت رانندگی میکرد وباتوجه به قوانین اونموقع عمدا میزد روی ترمز تا ماشین های پشت سری تمرکزشونو از دست بدن وبیرون ازپیچ برن. چطور خدا اونومجازات نکرد وتبدیل شد به اسطوره ی فرمول یک؟! یعنی خدا بیکار وایساده تا مکس خطاکنه ومجازاتش کنه؟!

دیدگاه خود را بیان کنید