فرمول یک ایران – اریک بولیر خبر داده است که در صورت جدا شدن فرناندو آلونسو از تیم یا پیوستن او به سری رقابت های دیگر موتوراسپرت ، مکلارن باید هموطن او یعنی کارلوس ساینز را در نظر داشته باشد.

اریک بولیر با دانستن این نکته که آینده کارلوس ساینز با ردبول گره خورده است گفته است:

من او را می شناسم و به او علاقمند هستم، همه افراد برای این تیم به عنوان کاندید در نظر گرفته می شوند.شما باید قرارداد را ببینید و اگر او آزاد باشد و خودرویی برای رانندگی نداشته باشد ، چرا که نه ، من دوست دارم کارلوس رو به عنوان کاندیدی برای رانندگی در تیم در نظر داشته باشم.

اگرچه ترجیح مکلارن به این است که آلونسو را در کنار وندورن نگه دارد ولی در پی وقوع سناریوی احتمالی  نیاز به اقدامات پیشگیرانه ای را دارد.

بولیر اضافه کرد:

ما یک استراتژی و نقشه راه داریم و می دانیم که چی می خواهیم.ما فرناندو را می خواهیم و دوست داریم که او با ما ادامه دهد و قهرمانی شود که ما می خواهیم به اضافه اینکه ما می خواهیم وندورن را هم داشته باشیم ، این قصد اصلیه ماست.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. F2004

    0

    3

    نه ساینز نرووووووووو…………………………. حاضرم قسم بخورم که تو از اونایی هستی که بتید ماشین برنده داشته باشی اگر چه از اسپانیایی جماعت خوشم نمیاد و از این کشور متنفرم ولی کارلوس ساینز عالیه من خوابش رو میدیدم که یکی از قهرمان های آینده فرمولاوان هستش

دیدگاه خود را بیان کنید