فرمول یک ایران – با وجود چالش هایی که تیم فراری در اسپانیا با آن رو به رو بود، سباستین فتل اعتقاد دارد که آن ها می توانند در موناکو به فرم سابقشان بازگردند.

رانندگان فراری در حالی  به بارسلونا پا گذاشتند که رئیس فراری، سرجیو مارکیونه از آن ها اولین پیروزی فصل فراری را خواستار بود.

تصادف دو راننده ی مرسدس داشت به این امر کمک می کرد که این بار ردبولی ها برای فراری دردسر درست کردند و مکس ورشتپن نگذاشت تا فراری به اولین پیروزی فصلش برسد.

حال سباستین فتل درباره ی مسابقه شان در موناکو بیان کرده است:

من فکر می کنم که در پیست موناکو قدرتمندانه عمل خواهیم کرد. فصل پیش رقابت تنگاتنگی با دیگر رقبا داشتیم و این فصل هم قسمت های مورد نیاز برای موناکو را تقویت کرده ایم.

ماشین امسال سواری بهتری می دهد، برای مثال در عبور از قسمت های کناری مسیر (kerbs) بهتر هستیم و این مسائل در موناکو کمک کننده هستند.

همچنین فتل درباره ی رقابتشان با ردبول گفت:

ما حواسمان به خودمان است، سعی می کنیم تا جایی که می شود رقابت بکنیم.

یکشنبه به چیزی که می خواستیم نزدیک بودیم اما در مسابقه برای جبران فاصله تعیین خط رقابت داشتیم، و وقتی این فاصله را جبران کردیم، مسابقه رو به پایان بود، اما نشان دادیم که سریع تر هستیم.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

One Response

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. hamze

  0

  0

  اميدواريم همينجوري باشه که ميگه
  اما
  مرسدسها خيلي سريعا
  خيلي زياد

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود