فرمول یک ایران – والتری بوتاس معتقد است به اینکه هیچ چیزی بین او و لوئیس همیلتون وجود ندارد و همچنین معتقد است که استقامت و پایداری کلید قرارداد جدید با مرسدس است.

بوتاس به اتواسپورت گفت:

من فکر می‌کنم ما خیلی نزدیک هستیم و هیچ فرقی نمی‌بینم.

من به خودم ایمان دارم. بطور قطع او تجربه بیشتری دارد و زمان بیشتری را در تیم بوده است. ولی دلیلی نمی‌بینم که نتوانم با او همیشه  هماهنگ باشم.من فکر می کنم که این امکان پذیر است.

من می‌دانم که می‌توانم مسابقات را ببرم، و آن را ثابت کردم، همچنین می‌توانم در تایم اول مسابقه را شزوع کنم، پس این موضوع همیشه ممکن است. اما او هیچ زمان یک هم تیمی آسان در نبردهای تن به تن نیست. گرچه لوئیس یک محرک بزرگ برای من است اما او یک مرجع بزرگ نیز هست.

همچنین بوتاس در خصوص امکان عقد قرارداد جدید در انتهای این فصل با مرسدس  بعد از اتمام قرارداد جاری، توضیح داد.

والتری بوتاس - لوئیس همیلتون

والتری بوتاس – لوئیس همیلتون

او اضافه کرد:

این قرارداد به ارتقای سطح ماشین و کمک به توسعه آن مرتبط است.آن مرتبط به کار تیمی و بردن مسابقات است. این به طور معمول همان چیزی است که یک تیم به آن نیاز دارد.

مرسدس یک تیم برنده سطح بالا است. پس انتظار زیادی از راننده دارند. تقریبا هر راننده‌ای دوست دارد برای مرسدس رانندگی کند. پس مطمئن باشید من هر آنچه را لازم است برای ماندن انجام می دهم.

آرزوی من داشتن یک رابطه طولانی با تیم است و امیدوارم که این امر محقق شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

13 دیدگاه

 1. mojtaba

  5

  1

  اگر میخواد موندنی بشه باید مهارت و جاه طلبی بیشتری نشون بده سال آینده هم آلونسو و هم فتل قراردادشون تمام میشه و این میتونه یه زنگ خطر برای بوتاس باشه

 2. Aidin

  7

  4

  به نظر من تا الان خوب کار کرده اینو در نظر بگیرین که تازه اومده تو تیم. تازه در شرایط قهرمانی قرار گرفته باید بهش وقت بدن تا الانشم عالی بوده

دیدگاه خود را بیان کنید