موتو جی پی ایران – آپریلیا تایید کرد که با دیگر موتورسواران در مورد جایگزینی سم لوز برای فصل 2018 موتو جی پی صحبت خواهد کرد، در صورتی که موتورسوار تازه وارد به موتو جی پی، سم لوز، به سرعت پیشرفتی از خود نشان ندهد.

سم لوز بعد از سه فصل حضور در موتو2 و پیروزی در چند مسابقه در فصل 2017 به تیم موتو جی پی آپریلیا پیوست.

لوز تا پایان فصل 2018 با آپریلیا قرارداد دارد. وی اکنون بعد از هفت مسابقه، در رده بیست و چهارم جدول کلی فصل 2017 است. بهترین رده او در این فصل چهاردهمی در لمانز و بهترین نتیجه وی در تعیین خط، رده بیستمی او در آستین است.

مدیر مسابقه ای آپریلیا رومانو آلبسیانو

مدیر مسابقه ای آپریلیا رومانو آلبسیانو

مدیر مسابقه ای آپریلیا رومانو آلبسیانو گفت:

واضح است که ما سرمایه گذاری روی سم انجام داده ایم. به عنوان اولین حمایت کننده، ما واقعا امیدواریم که او می تواند به سرعت مقداری پیشرفت از خود نشان دهد.

اما در همین زمان ما باید به فکر فصل بعد هم باشیم در صورتی که این پیشرفت رخ نداد.

آلبسیانو در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چه انتظاری از سم لوز دارید، گفت:

نشان دادن پیشرفت، نشان دادن موتورسواری به روش درست، خیلی زود.

الکس اسپارگارو

الکس اسپارگارو

الکس اسپارگارو در فصل 2017 از سوزوکی به آپریلیا پیوست اما موتورسواری او همواره با خطاها و مشکلات مکانیکی توام بوده است.

اسپارگارو می گوید از گمانه زنی در مورد آینده سم لوز، هم تیمی تازه کار خود آن هم به صورت آشکار و در همین ابتدای فصل، ناراحت است.

اسپارگارو گفت:

من چیزهایی در مورد هم تیمی سال آینده خود در آپریلیا خواندم و من خیلی عصبانی بودم. من فکر می کنم ما باید به موتورسواری که فصل گذشته در موتو2 مسابقاتی را پیروز شده است، احترام بیشتری بگذاریم.

ما نمی توانیم این چیزها را فقط با گذشت سه ماه فراموش کنیم. ما باید بیشتر احترام بگذاریم، ما باید زمان بیشتری به سم بدهیم، او موتورسوار با استعدادی است.

اگر والنسیا [آخرین مسابقه فصل] رسید و نتایج او همچنان رقابتی نبودند، شما می توانید به این مسائل [یافتن جایگزین] فکر کنید، نه الان و در ماه ژوئن.

آندره یانونه - سم لوز

آندره یانونه – سم لوز

آندره یانونه و دیوید برایویو رئیس تیم سوزوکی گمانه زنی ها در مورد امکان پیوستن یانونه به آپریلیا در پایان فصل 2017 را رد کردند و هر دو گفتند که آنها تا پایان فصل 2018 با هم قرارداد دارند.

در کاتالونیا شایعاتی از احتمال پیوستن یانونه به آپریلیا وجود داشت.

آندره یانونه گفت:

من قراردادی دو ساله با سوزوکی دارم. جهت اطمینان بگویم، من این چالش را قبول کرده ام و اینجا می مانم. مردم ممکن است در مورد من چیزهایی بگویند، اما من با سوزوکی قراردادی دو ساله دارم.

عملکرد ما در سطح مطلوبی نیست، اما من به تیم اعتقاد دارم، و این برای من یک چالش بزرگ است که با این موتور به صدر برسم.

دیوید برایویو رئیس تیم سوزوکی

دیوید برایویو رئیس تیم سوزوکی

در ادامه دیوید برایویو رئیس تیم سوزوکی گفت:

در مورد این شایعات، نمیدانم، شاید بعضی ها به آن فکر کنند، در شرایط سخت هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اما در این مورد خاص، ما قراردادی داریم، و ما فقط به چگونگی حل کردن مشکلات موتور فکر می کنیم، به همین سادگی.

سم لوز

سم لوز

سم لوز موتورسوار 26 ساله آپریلیا:

در پدوک شما می شنوید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و من شرایط را می دانم و بدیهی است که من دقیقا شرایط را می دانم. صادقانه بگویم، برای من تقریبا غیر قابل باور است. غیر قابل باور است که شب من در رختخواب باشم و چنین اتفاقاتی در جریان باشد. من شوکه شده ام و فقط در حال فکر کردن هستم، منصفانه نیست.

آنها متوجه نیستند… نتایج من خیلی خوب نبوده اند، اما به عنوان یک تازه وارد بر روی این موتور و این مجموعه …، آنها واقعا متوجه نیستند و این برای من عجیب است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید