فرمول یک ایران – توتو ولف رئیس تیم مرسدس، از اینکه لوئیس همیلتون راننده بریتانیایی تیم مرسدس توانست پول پوزیشن را بدست آورد ابراز خرسندی کرد.

همیلتون توانست برای اولین بار در تاریخ پیست ژیل ویلنوو و در دور تعیین خط سوم، زمانی کمتر از یک دقیقه و دوازده ثانیه ثبت کند ، البته سباستین فتل راننده تیم فراری برای پیشی گرفتن از همیلتون همه تلاشش را می کرد. همیلتون دور نهایی اش را بهتر از هر بار دیگری و هر زمان دیگری کامل کرد و توانست پول پوزیشن را به دست آورد.

توتو ولف:

از عملکرد کل تیم راضی هستم. مرحله به مرحله، ماشین را بهبود بخشیده ایم و برای به روز رسانی ها تصمیم های خوبی گرفته شده. فکر میکنم شروع مسابقه از مکان نخست حق لوئیس بود.

هنگامی که راننده ها مشغول ثبت زمان بودند سعی کردیم بهترین تنظیمات را برای ماشین هایمان انتخاب کنیم و در نهایت ایده آل ترین مورد را اعمال کردیم.

دور آخر لوئیس بی نظیر بود، سه دهم ثانیه سریع تر بودن خارق العاده است و می تواند نقطه عطفی در دوران حرفه ای زندگی اش باشد. رسیدن به آیرتون سنای افسانه ای در بدست آوردن پول پوزیشن می تواند برای لوئیس افتخار بزرگی باشد.

در مورد والتری بوتاس هم باید بگویم شروع مسابقه از جایگاه سوم خیلی خوب است، هرچند او در طی دورهای تعیین خط اعلام کرد که روز خوبی را با ماشین پشت سر نمی گذارد.

توتو وولف و لوئیس همیلتون

توتو وولف و لوئیس همیلتون

ولف معتقد است در روز مسابقه نبردی نزدیک با تیم فراری خواهند داشت.

او ادامه داد:

مطمئن هستم در روز مسابقه نبردی نزدیک و سخت بین مرسدس و فراری شاهد خواهیم بود.

با شناختی که از خودم دارم، در تصمیم گیری ها انسان شکاکی هستم اما اکنون باید این شاخصه ام را کنار بگذارم و با یک آمادگی ذهنی مناسب و با هدف انجام مسابقه ای قدرتمند به فکر نبرد گرندپری کانادا باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید