مجله خودرو ایران– فرض کنیم شما نزدیک یک پیست مسابقه ای زندگی می­کنید (مثلا نوربرگ رینگ) و می­ خواهید اتومبیل ­شخصی­ تان را برای دور زدن به آن پیست ببرید. می­ توانید از M3 یا M4 استفاده کنید یا اگر خودروی چهار سرنشین نمی­ خواهید، می­توانید برای خودتان یک Cayman بخرید. اما اگر می ­خواهید افراطی ­تر عمل کنید، لازم نیست خیلی جست و جو کنید! M3 GT2  هوریکان تیونینگ شده توسط G-Power اینجاست!

با تیونینگ M3 GT2 S هوریکان، G-Power یک بار دیگر تخصص خود را در تیونینگ کردن اسپرت ترین مدل های بیمر نشان داد، نشان داد که چرا کسی که می ­خواهد یک خودروی حرفه ای کلاب اسپرت بسازد، باید به G-Power مراجعه کند. همینطور عملکرد خودرو هم تا قلمرو خودروهای سوپر اسپورت بهبود یافته. M3 GT2 S G-Power، صفر تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت را فقط در ۹٫۸ ثانیه می ­پیماید و حداکثر سرعت آن هم ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت است(که بستگی به نسبت درایو نهایی دارد.). طرح­های مشابهی هم بر پایه ی بی ام و M2 جدید یا M3/M4 حال حاضر می­توان اجرا کرد. پس اگر برای مسابقه ی خیابانی قانونی خود اتومبیلی می­خواهید که شما را روی سکو ببرد، با G-Power تماس بگیرید تا رویای خودروی کلاب اسپرت­تان را به واقعیت بدل کند.

G-Power موتور انقلابی V4 که واحد فرمان آن توسط Bi-Tronik 2 بازطراحی شده را با توربوشارژرهای اصلاح شده و سیستم اگزوز بهینه سازی شده ترکیب کرده و به بی ام و M3 قدرت ۶۸۰ اسب بخار (۵۰۰ کیلووات) و گشتاور ۷۶۰ نیوتون-متر را داده است. نتیجه ی این تغییرات بسیار هیجان انگیز است. شتاب ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت این خودرو فقط در ۵٫۵ ثانیه محقق می­شود و این شتاب تا رسیدن به سرعت نهایی دیوانه وار ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت ادامه ­می­یابد.

در ظاهر، پکیج کربنی آیرودینامیکی G-Power اشاره ایست متواضعانه به قدرت این بی ام و نارنجی کوپه، در حالی­که چرخ های ۲۱ اینچی هوریکان RR نه تنها بسیار زیبا هستند، بلکه به دلیل وزن بسیار سبک خود، عملکرد M4 را به طور قابل ملاحظه ای بهبود می­ بخشند.

 

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید