فرمول یک ایران – پس از چهار سال رهبری بخش تکنولوژیک پیکان نقره‌ای، پدی لاو راهش را از مرسدس جدا کرد و به تیم ویلیامز، جایی که وی کارش را در فرمول یک از سال ۱۹۸۷ در آنجا آغاز کرده بود، بازگشت.

توتو ولف مدیر مرسدس می‌گوید:

کاهش نسبی عملکرد آلمان‌ها در این فصل ارتباطی به خروج پدی لاو مدیر فنی سابق مرسدس ندارد.

اسپورت بیلد از ولف سوال کرد که آیا خروج لاو ضربه‌ای به مرسدس بوده است؟ وی بر این اصرار داشت که هیچ کس بزرگتر(مهمتر) از تیم نیست! مرد اتریشی ادامه داد:

پدی یک مهندس عالی برای آنها ( ویلیامز) است و من برای او احترام زیادی قائل هستم.

اما موفقیت در ورزش ما شناختن شخصیت افراد نیست بلکه در مورد داشتن یک ساختار متعادل با افراد مناسب در جایگاه‌های مناسب است و این به نظر من چیزی است که ما در مرسدس داریم.

لوئیس همیلتون و پدی لاو

لوئیس همیلتون و پدی لاو

ولف اضافه کرد:

این زمانی است که شما دریابید چقدر یک تیم قوی هست و من به تیمم افتخار می‌کنم که چقدر همگی در تعادل با وصعیت کنونی ما هستند.

ما روی پاهایمان ایستاده‌ایم و همگی بر روی حل مشکلاتمان متمرکز هستیم و از نبرد تن به تن با فراری لذت می‌بریم. ورزش موتوری تماماً همین است رقابت در برابر بهترین.

همچنین ولف وجود هرگونه رابطه کوچکی مابین اینکه شروع شیب نزولی تسلط مرسدس به لزوم خدمت همگی به لوئیس همیلتون در تیم را رد کرد. او ابراز داشت:

نگرش لوئیس و نبوغ شخصی وی در این فصل مرا تحت تاثیر قرار داده است.

ما مکالمات خوبی در زمستان داشتیم. همه افراد کارت های بازی خود را بر روی میز قرار دادند و ما درباره اینکه در این سالهای اخیر کدام یک کاربرد داشته و کدام نه، صحبت کردیم و از آن پس او- لوئیس همیلتون – نقش مدیریت بالا بردن قدرت تیم را بر عهده گرفت.

ولف شرح داد:

من احساس می‌کنم که او این نبرد با فراری را دوست دارد. لوئیس دارای نفوذ بسیار مثبتی در تیم است و چنین انگیزه‌ی زیادی را قبلا در او ندیده بودم و این دقیقا همان چیزی است که شما از یک قهرمان با کیفیت انتظار دارید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید