فرمول یک ایران– هر چند تجهیزاتی که توسط میلتون کینز (مقر تیم ردبول) بکار گرفته شد، در انتهای گرندپری اسپانیا و موناکو، مقامی را برای تیم به ارمغان آورد، اما با این وجود آنها می‌دانند که ماهیت قدرت خودروهای آنها، در داون فورس بالایی است که از خود ارائه می‌دهند.

کمپانی رد بول

کمپانی فرمول یک ردبول در میلتون کینز

در مسابقات بعدی شامل کانادا، باکو و اتریش، همه توان تیم، بر روی ارائه راهکاری برای داون فورس میانه و حتی کم است.

ردبول فکر می‌کند که کمتر بودن بودجه رنو به نسبت بودجه‌ای که تیمهای مرسدس و فراری در اختیار دارند در ادامه آسیبهای بیشتری به آنها خواهد زد.

کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول بابت پیشرفتهایی که اخیراً بدست آورده‌اند مورد تشویق قرار گرفته است اما با این وجود هشدار داده که سطح اعتماد به نفس برای مسابقات بعدی چندان بالا نیست.

کریستین هورنر - گرندپری چین 2017

کریستین هورنر – گرندپری چین ۲۰۱۷

او گفت:

من فکر می‌کنم ما قطعاً ماشین را بهتر درک خواهیم کرد، ما در حال توسعه بهتر ماشین ها و همچنین در حال گرفتن کارایی بهتری از خودروها هستیم که اثرات خوبی بر روی این روند می‌گذارد.

وی اضافه کرد:

من اندکی نگران زمان دوهفته‌ای و چهار هفته‌ای در کانادا و باکو هستم زیرا اینها دو چالش کاملا متفاوت پیش روی ما هستند.

سه مسابقه بعدی ما بسیار دشوار خواهد بود. کانادا/ باکو/ اتریش. آنها دارند به بزرگترین چالش تقویم جدای از مونزای ایتالیا تبدیل می شوند.

لذا من فکر می کنم اگر ما بتوانیم آن سه مسابقه را خوب به پایان ببریم، با وجود اتفاقاتی که در آینده در این مسیر پیش روی ما خواهد بود با این وجود نیمه‌ی دوم فصل می‌توانیم قوی‌تر از نیمه‌ی اول فصل ظاهر شویم.

با توجه به هدف گذاری خودروساز فرانسوی برای یکی از رویدادهای قبل از تعطیلات تابستانی ردبول همچنان منتظر تأییدیه‌ی رنو در خصوص زمان معرفی موتورهای جدید (به روز شده) است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید