فرمول یک ایران – مدیر تیم فراری مائوریزیو آریوابنه و مدیر بخش فنی متیا بینوتو  نسبت به عملکرد و پیروزی در گرندپری مونامو پس از سال ۲۰۰۱ بسیار خوشحال و خوشبین هستند.

فراری سومین پیروزی این فصل و اولین یک-دو را پس از چند سال ثبت کرد.

ایتالیایی ها در سرعت عبور از کوچه های تنگ مونت کارلو و فضا ندادن به دیگران برای به خطر انداختن خیز آنها برای پیروزی در این مسابقه نشان دادند که سال گذشته خیزش اسب فراری کافی نبوده است.( اشاره به ضعیف بودن موتور فراری)

مائوریزیو آریوابنه رییس تیم در نشست  هیجانی بعد از تعیین خط بدون احساسات در مورد افکارش از مشکلات فراری در گرندپری روسیه بیان کرد که تیم نتوانست پس از قرارگرفتن در خط استارت وقتی که تحت فشار قرار گرفت موقعیت برتر خود برای پیروزی را حفظ کند.

آریوابنه درباره ی گفت:

امروزه یک-دو کردن برای همه تیم ها یک دستاورد بزرگ محسوب می شود. در یک مسیر مهم کیفیت ماشین و راننده هر دو مهم و تعیین کننده هستند و هر دو راننده ما قهرمان جهان هستند.

او همچنین در مورد پول پوزیشن مرد یخی و استراتژی روز مسابقه ادامه داد:

کیمی تا زمان پیت استاپ خودش مسابقه را رهبری کرد، تا اینکه او به پیت استاپ فراخوانده شد.

سباستین چند دور بیشتر بیرون ماند تا ریکیاردو را پوشش دهد. تایم های فتل با وجود اینکه لاستیک های التراسافت دورهای زیادی زده بودند استثتایی بود، که نشان دهنده کیفیت محصول پیرلی است. همچنین کیمی نیز در پشت سر زمان زیادی را از دست داد.

او بیان کرد که تیم زمانی برای استراحت تا گرندپری کانادا ندارد و مونترال یک مسیر کاملا متفاوت است:

امروز مهمترین چیز این است که کار سخت بچها در پیست نتیجه داد و همچنین واقعیت ماشین ما در مارنلو را به خوبی نشان داد، حال زمان آن رسیده تا ما به آماده شدن برای گرندپری کانادا فکر کنیم.

مائوریزیو آریوابنه مدیر تیم فراری و سباستین فتل

مائوریزیو آریوابنه مدیر تیم فراری و سباستین فتل

مدیر فنی تیم فراری، متیا بینوتو نیز اظهار داشت:

این واقعیت SF70H است که در تمام حالت های مسابقه ورزیده و آماده است و این در شش مسابقه شروع فصل ۲۰۱۷ نشان داده شد.

نتیجه موناکو اهمیت کسب تعیین خط و حفظ خط استارت را نشان داد. این نشان می دهد که SF70H در تمام طول هفته به خوبی در حال آماده شدن و افزایش آیرودینامیک و داون فورس بوده است.

بینوتو همچنین افزود که بهینه سازی هایی قوی و سختی که تا پیش از این برای به چالش کشیدن مرسدس انجام دادند بسیار برای فراری مهم و ضروری بوده است:

اما در حیقیت ما می توانیم ادعا کنیم که ماشین ما در همه شرایط به خوبی رفتار می کند. در حال حاضر نگاه ما رو به جلو است و هر بار یک قدم به سمت توسعه برمی داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

 1. Mehrdad

  14

  0

  فراری نباید مرسدس رو دست کم بگیره نباید دست از بهبود SF70H بکشه نباید فکر کنه این ماشین ماشین قهرمانیه از الان
  با شناختی که از مرسدس داریم این تیم به هیچ عنوان دست از بهتر شدن نمیکشه
  ردبول هم دیگه همه میدونن از میانه فصل یک تیم متفاوت میشه
  فراری ها قهرمانی میخوان هر مسابقه باید چیز جدیدی رو کنن

 2. roham

  6

  14

  اینم در نظر بگیرید فراری ها چند تا مسابقه است موتور سومشونو دارن استفاده میکنن..در حالی که مرسدس بوتاس موتور سومشه و همیلتون موتور دومشه..خطر جریمه رو شاخ فراری ها هست..با توجه به اینها به نظر من شانس مرسدس و همیلتون بیشتر از فراری و فتل هست..

دیدگاه خود را بیان کنید