موتوجی پی ایران – تیم یاماها تک ۳ با تمدید قرارداد جوناس فولگر بدون تغییر در ترکیب موتورسوارانش در فصل ۲۰۱۸ حضور خواهد داشت، به این ترتیب مرد آلمانی در فصل آینده نیز هم تیمی یوهان زارکو شگفتی ساز خواهد ماند.

یوهان زارکو که تا این جای فصل و در پنج مسابقه ی اول بسیار درخشان ظاهر شده است و موفق به کسب رده ی پنجم جدول قهرمانی بعد از اولین سکوی خود در مسابقه ی لمان فرانسه شده است.

جوناس فولگر هم تیمی او در رده ی نهم جدول قهرمانی قرار دارد و تنها موتورسواری در مسابقات امسال است که تا این جای فصل موفق به کسب امتیاز در تمام مسابقات شده است و بهترین رده ی او، ششمی در گرندپری آرژانتین است.

او می گوید:

تا این جای فصل من خیلی از عملکرد خودم و تیم خوشحالم که شامل تمرینات آمادگی قبل از فصل می شود اما کارهای بیشتری از من بر می آید، برای بقیه ی فصل و همچنین فصل آینده من ایمان دارم که ما می توانیم گام های بلند و مستحکمی به سوی جلو بر داریم.

من همچنین واقعا هیجان زده ام چرا که می خواهم ببینم چه اتفاقاتی را با کمک هم می توانیم در ادامه ی فصل رقم بزنیم به همین دلایل من می خواهم از مدیریت تیم و تمام کسانی که در حال تلاش برای بهبود و موفقیت هرچه بیشتر تیم هستند و همچنین به خاطر اعتماد به من تشکر کنم.

من قدر دان توجه آن ها هستم وبا تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش خواهم کرد.

جوناس فولگر

جوناس فولگر

مدیریت تیم تک ۳ یاماها معتقد است که این تمدید قرار داد زود هنگام در ادامه ی مسیر مسابقات به جوناس بسیار کمک خواهد کرد

او معتقد است:

هر کسی از داشتن هم تیمی مانند یوهان زارکو متاثر خواهد شد و ممکن است توجهات به او کمی بیشتر باشد ولی ما نمی توانیم کار فوق العاده ی جوناس را به عنوان یک تازه وارد در مسابقات موتو جی پی نادیده بگیرم، موتورسوار آلمانی ما واقعا سریع و ایمن مسابقه می دهد و همچنین بسیار مشتاق به یادگیری است و من از توانایی و استعداد او آگاهم و بسیار دلگرم و مطمئن هستم که او می تواند تمام انتظارات ما را بر آورده کند.

او ادامه می دهد:

یک موتورسوار زمانی می تواند به خوبی مسابقه دهد که فشاری به خاطر آینده ی خود روی شانه هایش احساس نکند به همین دلیل این خبر به جوناس کمک می کند تا بدون هیچ حاشیه ای و با تمام تمرکز به رقابت ها ادامه دهد و من اطمینان دارم که این پسر مزد زحمات تیم و اسپانسر ما را با نتایج خوب خود خواهد داد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید