فرمول یک ایران – دنیل کویات راننده تورو روسو پس از جایزه بزرگ موناکو اعلام کرد سرجیو پرز به طرز احمقانه ای اقدام به سبقت گرفتن از او کرد.

کویات در مصاحبه پایان مسابقه گفت:

من واقعا داشتم کار خود را انجام می دادم. در پایان هفته قرار گرفتن در رده نهم بسیار عالی بود.

او (پرز) در اواخر مسابقه با لاستیک های نو بسیار سریع بود. من شاهد سبقت او از وندورن بودم. او واقعا بدون ترس رانندگی می کرد.

اما من کاملا در حال دفاع از مسیرم بودم. او ناگهانی اقدام به ورود به پیچ کرد و من او را ندیدم و به هم برخود کردیم و مسابقه را از دست دادم.

او فقط سعی کرد ولی حرکت او شبیه بازی های پلی استیشن بود ولی اصلا در واقعیت قابل اجرا نبود. این واقعا نا امید کننده بود که مسابقه را در اواخر از دست بدهیم.

باید بگویم حرکت سرجیو خودکشی بود. او راننده خوبی است و قبل از مسابقه نیز گفته بود قصد دارد برای سکو بجنگد اما این حرکت بسیار ناشیانه بود. می دانید درست در روزی که همه چیز خوب پیش می رود، امتیاز کسب می کنید و در حال به پایان رساندن یک آخر هفته خوب هستید همیشه یک نفر وجود دارد که به تمام روز خوب شما گند می زند، آن شخص کسی جز سرجیو پرز نبود.

برخورد دنیل کویات و سرجیو پرز - مسابقه فرمول یک موناکو ۲۰۱۷

برخورد دنیل کویات و سرجیو پرز – مسابقه فرمول یک موناکو ۲۰۱۷

سرجیو پرز نیز در جواب کویات گفت:

من سعی کردم همه توانم را به کار بگیرم. در آواخر مسابقه در رده دهم بودم و لاستیک های نو در اختیار داشتم و می توانستم به راحتی مسابقه را در محدوده امتیاز به پایان برسانم اما رده دهم مرا راضی نمی کرد.

من سعی کردم همه چیز را امتحان کنم چون از دو خودرو جلویی حدودا دو ثانیه سریع تر بودم. من یک شکاف در مسیر تورو روسو جلوی خودم دیدم و برای سبقت گیری اقدام کردم که متاسفانه موفق نبودم.

شاید رده دهم رده خوبی بود اما من چیزی بسیار بیشتر می خواستم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید