فرمول یک ایراندنیل ریکیاردو راننده تیم ردبول از اینکه توانسته در گرندپری موناکو مقام سوم را بدست آورد و روی سکو رود ابراز خوشحالی کرد.

روز شنبه، ریکیاردو تیم ردبول را بخاطر استراتژی های اتخاذ شده در نوبت سوم تعیین خط مورد انتقاد قرار داد، او در نوبت سوم موفق به کسب رتبه پنجم تعیین خط شد.

در طول مسابقه سعی کرد فاصله اش با والتری بوتاس و مکس ورشتپن که به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم قرار داشتند زیاد نشود، با همین استراتژی توانست بعد از ورود آنها به پیت لین، از آنها سبقت بگیرد و به جایگاه سوم برود.

بوتاس و ورشتپن بعد از خروج از پیت لین پشت سر کارلوس ساینز وارد پیست شدند که هنوز برای تعویض چرخ به پیت لین نرفته بود. همین مساله به فاصله گرفتن ریکاردو از دو رقیب اصلی اش برای کسب جایگاه سومی کمک کرد.

از کسب این رتبه واقعا خوشحالم. در موناکو رسیدن به سکو کار آسانی نیست. دیروز احساس خوبی نداشتم چون نتیجه ای که به دست آورده بودیم در حد و اندازه خودمان نبود و این را باور داشتم که توانمان بیشتر از نتیجه ای که به دست آمده بود است.

تاثیر پیت استاپ در مسابقه امروز روی نتیجه ای که من به دست آوردم غیر قابل انکار است. با توقف بوتاس و ورشتپن توانستم زمان بهتری را ثبت کنم و به ریتم مناسبی برسم.

دنیل ریکاردو - تعیین خط گرندپری موناکو 2017

دنیل ریکاردو – گرندپری موناکو ۲۰۱۷

ریکیاردو در خروجی پیچ سنت دیووت و پشت سر سیفتی کار با دیوار برخورد کرد، برخورد پاسکال ورلاین و جنسن باتن باعث ورود سیفتی کار به پیست شده بود.

ورود سیفتی کار به پیست دور من را خراب کرد، من تقریبا با شدت در پیچ ۱ به دیوار برخورد کردم.

حس کردم ماشینم ضربه خورده، که ناگهان والتری را در آینه دیدم، تنها چیزی که در آن لحظه به ذهنم میرسید این بود که با قدرت ادامه دهم. از دیدن پرچم شطرنجی خیلی خوشحال شدم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید