فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون گفت پس از تعیین خطی کابوس وار در روز گذشته و بی خوابی او در شب گذشته، حالا می تواند با رویی خوش موناکو را ترک کند.

راننده مرسدس (لوئیس همیلتون) روزی کابوس وار را بدلیل تعیین خطی فاجعه بار پشت سر گذاشت، او رتبه ۱۴ام را در تعیین خط بدست آورد و بدلیل پنالتی جنسن باتن که باعث شروع او در مسابقه از ناحیه پیت شد حائز رتبه ۱۳ام شد.

پس از تلاش بسیار او برای بدست آوردن سرعت مناسب در دور های تمرینی و تعیین خط، لوئیس نشان می داد که نتوانسته در شب گذشته به میزان کافی بخوابد.

پسر بریتانیایی تصمیم گرفت در شروع مسابقه با لاستیک های التراسافت استارت بزند و ادامه مسابقه را با استراتژی درست تیم و خود او توانست به درستی از لاستیک ها محفاظت بکند و در نهایت رتبه ۷ام را بدست بیاورد.

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون – گرندپری موناکو

همیلتون نسبت به نتیجه مسابقه خود بسیار مثبت می اندیشد و گفت که نتیجه بدست آمده پس از اتفاقات نچندان جالب در طول این هفته به او اجازه می دهد که نسبت به آینده امیدوار باشد.

او گفت:

من یکی از هوشمندانه ترین استراتژی ها را به سرانجام رساندم. همگی امروز می گفتند که بهترین نتیجه ای که می توانم بدست بیاورم ۱۰امی است. پس من طرز فکرم را مثبت کردم و تا حدی که توان داشتم فشار آوردم.

من واقعا، واقعا بدلیل نتیجه حاصل شده خوش حالم. من امکان بردن مسابقه را نداشتم و به همین دلیل نمی توانم بگویم که از نتیجه حاصل شده در راه قهرمانی خوش حال هستم. این یک نوع از خسته کننده ترین حالات است که شما مسابقه را شروع می کنید اما برای سبقت فضای مورد نیاز را در اختیار ندارید و در نتیجه نمی توانید سبقت بگیرید، اما در اواسط مسابقه من در معرض هوای تمیز قرار گرفتم و از آن لذت بردم.

احوال من در روز مسابقه وحشتناک بود، من نتوانستم به میزان کافی در شب گذشته بخوابم. اما با بدست آوردن این نتیجه می توانم خوش بینانه نگاه کنم و به آینده امیدوار باشم.

هم تیمی لوئیس، والتری بوتاس با یک رده از دست دادن توانست مسابقه را در رتبه چهارمی به اتمام برساند، او مسابقه را از رتبه سوم آغاز کرده بود.

رئیس تیم فرمول یک مرسدس توتو ولف اذعان دارد که تیم به اندازه کافی سریع نیست و گفت قبل از مسابقه بعدی در کانادا چیز های زیادی برای یاد گرفتن وجود دارند.

ولف افزود:

شما پذیرفته اید که ماشین ما در این هفته سریع نبود. ما در تعیین خط با تنظیمات ماشین درگیر بودیم و این مانع موفقیت ما بود و به همین دلیل هرگز نتوانستیم خودمان را بازیابیم.

زمانی که لوئیس سریع است، مراحل مشخصی پیش رویش قرار دارند. پس او نیاز دارد که بیاموزد.

ما زمان مورد نیاز را تا مونترال (گرندپری کانادا) در اختیار داریم، یک مسیر سخت پیش روی ماست، اما ما نیاز داریم که به نقطه اوج بازگردیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید