فرمول یک ایران – آخرین پیروزی فراری در مونت کارلو به سال ۲۰۰۱ و پیروزی مایکل شوماخر برمی گردد، اما سباستین فتل احساس می کند که فراری یک شانس بسیار خوب برای موفقیت در این آخر هفته دارد.

با دو برد فتل در این فصل، بعد از مدت ها قرمزها به کورس قهرمانی بازگشته اند و راننده آلمانی فراری مطمئن است که در روز یک شنبه سرود ملی ایتالیا و آلمان را خواهد شنید:

فکر می کنم که ما یک پکیج بسیار قوی و همچنین تیم قوی داریم، بنابراین چیزی برای ترس وجود ندارد.

اگر شما به چند سال گذشته نگاهی بیاندازید، حقیقت این خواهد بود که مرسدس در اینجا بسیار قوی بوده و به طور طبیعی آن ها اولین کسانی هستند که باید شکستشان داد، اما من مطمئن هستم که ما می توانیم یک آخر هفته ی خوب داشته باشیم.

فکر می کنم که پول پوزیشن در روز شنبه ممکن است. ما نیاز به یک ریتم داریم و شما در مونت کارلو باید اعتماد به نفس داشته باشید، بنابراین شما نیاز دارید تا به ماشین خود اعتماد کنید.

من مطمئن هستم که ما ابزارها را در اختیار داریم، پس داشتن یک ست آپ و تنظیمات درست و اعتماد به نفس برای ما مهم است.

سباستین فتل

سباستین فتل

فتل همچنین تاکید کرد که فراری در تلاش بود تا تمام پنج مسابقه ابتدایی فصل را پیروز شود، زیرا این موضوع مهر تاییدی بر پتانسیل قهرمانی آن ها در ۲۰۱۷ بود:

مهم ترین چیز این است که الان ما اینجا هستیم. پنج مسابقه را پشت سر گذاشتیم و می توانستیم همه ی آن ها پیروز شویم اگر بعضی چیزها کمی متفاوت تر رقم می خورد. اما ما موفق نشدیم.

در بعضی زمان ها همه چیز به بدشانسی بر می گردد، و گاهی اوقات هم نه، اما ما هنوز فصل درازی پیش رو داریم.

ما جمعه های آشفته و شنبه های خشن داشتیم اما همیشه در مسابقات خودمان بودیم و این چیزی است که اهمیت دارد. این ثابت می کند که ما پکیج و ماشین قوی داریم و کارمان را بدرستی انجام می دهیم.

من خیلی نگران نیستم. ما امتیازهایی را بدست آوردیم که تا کنون سزاوار آن بودیم و بقیه افراد [تیم] نیز فقط کار بهتر را انجام دادند اما ما چیزهای بیشتری را در اختیار داریم که در آینده به آن نیز نگاه خواهیم داشت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

31 دیدگاه

 1. Mehrdad

  15

  2

  پیست تنگ و سختیه و سبقت گرفتن درش اصلا اسون نیست همینطور که اگه یادتون باشه ریکیاردو سال پیش از همیلتون خیلی سریع تر بود اما هرکاری کرد نتونست سبقت بگیره پس قهرمان در این پیست به نظر در تعیین خط مشخص میشه

   • س

    1

    2

    استارت که واس ماس
    و البته استراتژی هم واس شماس

  • کوروش

   1

   6

   سال پیش اول و دوم مرسدس بود وبا توجه به اینکه موتور مرسدس از ردبول قدرت بیشتری داشت کسی تعجب نکرد از پیشتازیشون. درسته؟

   • حسینLH44

    6

    0

    آقا کوروش
    سال پیش پول برای ریکیاردو بود بعدش هم رزبرگ و لوئیس شدند

  • SV5

   26

   16

   پس بپا ایندفعه که تلویزیونو نگاه می کنی قرمزی زیادش چشتو نزنه چون دیگه قرار نیست خبری از خاکستری مرسدس باشه قراره فقط قرمزی ببینی.

   • Love & Lewis

    8

    6

    خاکستری ??شما فعلا یه کم دقیق تر به ماشین مرسدس نگاه کن تا ببینی که بهش میگن پیکان نقره ای?حالا بعدا راجع به اینکه فراری رنگش قرمزه یا آبی لاجوردی با هم بحث میکنیم??

   • SV5

    2

    0

    آخه ترسیدم تو جایی که ایشون هستن هنوز تلویزیون سیاه سفید باشه! سیاه سفیدم که نقراه ای حالیش نمیشه فقط طیف مختلف خاکستری نشون میده. در مورد تفاوت قرمز و آبی لاجوردی هم میتونی بیای پیش خودم تا تفاوتو نشونت بدم اگه انقدر مشکل هست چون تا اونجایی که من می دونم کوررنگی هم یکی داشته باشه سبز و با قرمز قاطی میکنه نه آبی لاجوردی!

  • حسینLH44

   1

   1

   اون موقع که فراری آخرین بردشو تو موناکو بدست آورد:
   ورشتپن به سیب زمینی می گفت دیب دمینی
   ژاوی تو بارسا بود
   زیدان هم مو داشت(نه)
   خخخخخخخخخخخخخ!!!

 2. bahram

  11

  0

  همین قدر که این هفته برای ولینتونو روسی ناراحت بودم،سال گذشته برای ریکیاردو ناراحت شدم
  واقعا سخته توی اینجور مسابقه ها که قهرمانی توی چنگته ،نتونی ببریش.
  امیدوارم امسال بارون نیاد
  و راننده ای هم اوت نشه

 3. Meysam..Laferrari

  4

  0

  این پیست متفاوت ترین پیست فرمول یکه.
  و کوتاه ترین مسافت مسابقات فرمول یک هم متعلق به این پیسته با اختلاف زیاد و حدودا یک شیشم کوتاه تر از بقیه ی گراندپری ها باید راننده

  • Meysam..Laferrari

   8

   0

   ببخشید دستم خورد سند شد?
   آنچه گذشت : یک شیشم کوتاه تر از بقیه ی گراندپری ها راننده ها باید رانندگی کنن.
   میشه گفت تو این چند سال ردبول بدشانس ترین تیم این گراندپری بوده ، از خروج دوباره ی مکس ورشتپن از مسابقه یا اون پیت استاپ عجیب و غریب ریکیاردو.
   واقعا یه چالش جدی برای راننده هاست ، اینجا جائیه که راننده ها میتونن مهارت کنترل ماشین ، تمرکز و شجاعت خودشون رو بیشتر از هر پیست دیگه ای به رخ بقیه بکشن و حتی ممکنه این به حساس ترین و هیجان انگیزترین گرانپری فصل تا به اینجا ختم بشه.
   امیدوارم یه رقابت نزدیک بین راننده ها شاهد باشیم.

   • Ahmad

    11

    0

    میثم خوشبحالت چه اینترنتی تا دستت خورد سند شد.من که سند میکنم بعد مطلبمو مینویسم.

 4. فرید

  10

  4

  تو بهترینی پسر. مطمئنم اگه بازم پای شیفتی کار و شانس و اقبال در تعیین قهرمان در کار نباشه و هر کسی فقط و فقط نتیجه عملکرد خودشو ببینه سب قهرمانه موناکوست. چون پیست موناکو نیاز به تمرکز و مهارت داره که بالاتر از سباستین نداریم . فورزا سب فورزا فرراری

 5. Scu

  5

  3

  این پیست واقعا جذاب و نفس گیره
  احتمال اینکه چند بار سیفتی کار رو ببینیم زیاده و امیدوارم فراری استراتژی خوبی داشته باشه
  با ارزوی موفقیت کیمی ❤❤ و سب ❤❤

دیدگاه خود را بیان کنید