فرمول یک ایران – مکس ورشتپن راننده ردبول بعد از بدست آوردن جایگاه چهارمی در تعیین خط، اذعان کرد که در مسیر درستی با ردبول قرار دارد و می تواند پیروزی را بدست آورد.

مرسدسی ها در تعیین خط جلو تر از ردبولی ها قرار دارند و جانشین کویات در ردبول امیدوار است که بتواند شروع خوبی در مسابقه اسپانیا داشته باشد.

راننده ردبول اذعان کرد:

هدف اصلی من برای امروز، لذت بردن از تعیین خط بود و در هر دور احساس بهتری داشتم.

شاید به هفته های بیشتر نیاز باشد اما من در حال حاظر در مسیر درستی قرار دارم.

من احساس خوبی دارم و از تعیین خط لذت بردم.

مکس ورشتپن همچنین درباره ی بدست آوردن سکو در مسابقه ی فردا افزود:

اول از همه سعی خواهم کرد شروع خوبی داشته باشم و امیدوارم که در مسابقه فردا بتوانیم موقعیت را حفظ کنیم و حتی، آن را بهبود بخشیم.

در حال حاظر از سرعت خوبی برخورداریم اما نمی خوام هنوز درباره ی سکو صحبت کنم، من می خواهم پیروز این مسابقه باشم.

۲ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
  • mohammad

   0

   0

   مسابقه جالبیه. اما نه برای مکس ورشتپن. بلکه توی استارت. چون فتل تقریبا خوب استارت میزنه نسبت به همیلتون و رزبرگ هم همینطور. یه مسئله جالب که میتوته اتفاق بیفته اینه که هرکدوم از ماشین ها که ترکیب بهتری از بالانس وزنی و سرعت رو داشته باشه توی سکتور اول بهترین تایم رو میزنه و هر ماشینی که سرعت بیشتر و ترمز گیری بهتری داشته باشه توی دو سکتور دوم و سوم که از سکتور های سرعتی به مسابقه به حساب میان بهترین زمان ها رو ثبت میکنه . اما به قول یه راننده فرمولا وان ۳۰ درصد نتیجه مسابقه حین استارت و استراتژی رقم می‌خوره.

   پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.