موتو جی پی ایران – بعد از عدم کسب امتیاز در دو مسابقه اول فصل در قطر و آرژانتین، آندره یانونه گرندپری آمریکا را در رده هفتم به پایان رساند.

یانونه در قطر در حالی که برای رده دوم مبارزه می‌کرد به زمین خورد و در آرژانتین به دلیل دریافت پنالتی مسابقه را در رده شانزدهم تمام کرد.

آندره یانونه در این مورد گفت:

دو مسابقه ابتدایی فصل خیلی سخت بودند، و ما هرگز به اندازه‌ای که می‌خواستیم رقابتی نبودیم.

شاید انتظارات من خیلی بالا بودند. الان ما سطح انتظارمان را اندکی پایین آورده ‌ایم، در حال حاضر ما می‌توانیم تلاش کنیم تا به ثبات برسیم و تمام چیزهایی را که می‌توانیم کسب کنیم را بدست آوریم.

ما متوجه شده‌ایم که باید پیشرفت کنیم و در تلاش هستیم.

ما فرض کردیم که مسابقات گذشته مانند یک تست بودند، تلاش کردیم تا به بیشترین دستاوردهای ممکن برسیم. ما پیشرفت‌هایی بوجود آورده‌ایم اما آنها هنوز درمان وضعیت فعلی ما نیستند.

آندره یانونه و الکس رینز

آندره یانونه و الکس رینز

یانونه ادامه داد:

بدیهی است که من از چیزی که بدست آورده‌ام خوشحال نیستم، چون ما اینجا هستیم تا به صدر برسیم و در حال حاضر ما ابزار لازم برای انجام این کار را نداریم.

اما به زودی این کار را خواهیم کرد، چون من می‌خواهم با کسانی که در بالای جدول هستند مبارزه کنم.

آندره یانونه خاطر نشان کرد که سکتور سوم در گرندپری آمریکا جایی بود که موتور وی با آن کشمکش داشت، بویژه با باک پر از سوخت، اما شرایط در نیمه دوم مسابقه زمانی که موتور سبک‌تر شد، بهبود پیدا کرد.

ما در دو سکتور اول چشمگیر بودیم، اما در سکتور سوم ما در هر دور ۰٫۷ ثانیه از دست دادیم.

در این پیست ما در سکتور سوم، که بسیار به هم فشرده بود مشکل داشتیم، زمانی که سوخت مصرف شد، موتور خیلی چابک‌تر شد و ترمزها موثرتر شدند، و من توانستم دور به دور پیشرفت کنم.

متاسفانه زمان زیادی پشت سر [خورخه] لورنزو از دست رفت تنها به دلیل انجین موتور دوکاتی. برای سال‌ها من از این موضوع لذت می‌بردم، اما الان من را عصبانی می‌کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید