فرمول یک ایران – در حالی که راننده های ردبول، دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن شروع ناموفقی در روسیه داشتند، اختلاف آن ها با مرسدس و فراری امیدشان را برای کسب سکو بسیار پایین آورده است.

ردبول که در سال ۲۰۱۷ به عنوان سومین تیم در حال رقابت است توان رسیدن به دو تیم صدر را نداشته ولی از طرف دیگر اختلاف معنا داری با تیم های میانه جدول دارد.

پس از دور تمرینی دوم ورشتپن ۱٫۵ و ریکاردو ۱٫۷ ثانیه با نفر اول، سباستین فتل اختلاف زمانی داشتند. ردبول قصد دارد در اسپانیا پکیج آیرودینامیکی جدیدی ارائه کند و رنو نیز موتور جدیدی در کانادا رونمایی خواهد کرد، با این حال دو راننده ردبول به چالش کشیدن مرسدس و فراری را بعید می دانند. ریکاردو در مورد روز جمعه خود گفت:

این چیزی است که ما برای این آخر هفته داریم. ما در حال تلاش براى تنظیم بهتر خودرو هستیم ولی نباید انتظار زیادی داشت.

ما امیدواریم تا در چند هفته آینده بتوانیم رقابت خوبی داشته باشیم. تیم در حال تدارک پکیج جدیدی است ولی هنوز چیز جدیدی به خودرو اضافه نشده است.

باید بگویم با توجه به قدرت خودرو به نتیجه خوبی رسیدیم و از این بابت خوشحالیم. تمام سعی ما بهتر شدن دور های خود نسبت به قبل است نه رقبا.

مکس ورشتپن ، ردبول - فرمول یک روسیه 2017

مکس ورشتپن ، ردبول – فرمول یک روسیه ۲۰۱۷

ورشتپن که به دلیل مشکل فشار سوخت در اواخر دور تمرینی دوم کناره گیری کرد با هم تیمی خود موافق است و رده پنجم را بهترین رده در یک مسابقه استاندارد می داند:

این پیست مناسب ما نیست چون مستقیمی بسیار بلندی دارد و ما سعی می کنیم بهترین عملکرد خود را نشان دهیم.

بدلیل مشکل فنی نتوانستم به طور کامل در دور تمرینی باشم و این مایه تاسف است. اما خوشحالم که دنیل توانست دور های زیادی را بزند و اطلاعات او برای مسابقه روز یکشنبه بسیار مفید است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. f1 seb5

  2

  2

  تغییر در سیستم تعلیق ماشین ردبول ضربه سختی بهشون زده بیچاره هاهرچی زور میزنن به فراری ومرسدس نمیرسن.
  معلوم میشه آیرودینامیک ردبول همش کشکه.
  انگار تیم های دیگه خوابیدن.اینا فقط رو ماشینشون کارکردن.???

  • Ashkan_Ariafar@

   4

   0

   خیلی. جالب بود
   دیروز ناندو یه لایو گذاشت اینستاگرام وسطاش ریکاردو به زبان اسپانیولی نوشت:te quero که معنیش میشه I love you.

  • Amin mashhad

   3

   3

   دوست عزیز شما توی اون فصل هایی که فراری بد نتیجه میگرفت با آلنسو و ماسا کجا بودین؟! اون موقع که ردبول قهرمان میشد کجا بودین؟! دوست عزیز هرتیمی افت و خیزهای زیادی داره مهم احترام گذاشتن به همه ی کسانیه که دارن تلاش میکنن حتی تیمی مثل مانوئر که درفصل پیش حضور داشت قابل ستایشه
   نکته ی بعد اون پکیج آیرودینامیکی که ردبول دردوفصل گذشته داشت واقعا اوج نبوغ مهندسین وطراح های آیرودینامیکی ردبول رو نشون میده که البته خلاف قوانین نبود منتهی برگزارکننده هااین فصل اجازه ی استفاده ندادن که خب طبیعیه که درابتدا دچارمشکل میشن ولی یکم صبرکنید نبوغ تیم ردبول رو خواهید دید

 2. f1 seb5

  6

  1

  من قصد توهین ندارم.
  ولی اگر خلاف قوانین نیست چرا تغییرش دادن.
  خود مرسدس هم ضربه دیده ولی با قدرت موتورش داره جبران میکنه.چرا دیگه خبری ازجداشدن های مرسدس نیست.
  قوانین میگه سیستم تعلیق ماشینای فرمول یک نباید خلاف نیروهای جانبی عمل بکنه

  • Amin mashhad

   3

   3

   اولا گفتمکه قبلا خلاف قوانین نبوده اما الان اجازه ی استفاده ندادن دوما شما داری قدرت موتور مرسدس رو بارنو یکی میکنی؟! اگه ردبول ها از موتور مرسدس استفاده میکردن مثل تیم فورس ایندیا اونموقع مشخص میشد پکیج آیرودینامیکیه کی بهتره! چطور فورس ایندیا که موتور قوی مرسدسو داره نتونسته موفق بشه؟! این مقایسه نشون میده که ردبول اگه موفقیتی کسب کنه مدیون راننده های خوب وآیرودینامیک خوبشه واگه نتونه درمقایسه با تیم های بالا موفق بشه ناشی از موتور ضعیفشه

دیدگاه خود را بیان کنید