فرمول یک ایران – راننده جوان تیم تورو روسو، دنیل کویات اذعان کرد که او با هم تیمی خود کارلوس ساینز رابطه ی خوبی دارد ولی این دو مرد، دوست یکدیگر نیستند.

در تیم تورو روسو رقابت بین دو راننده این تیم بسیار بالا می باشد به گونه ای که کارلوس ساینز پس از عملکرد های خوب خود در مسابقات، برای فصل آینده به دنبال یک تیم بالای جدولی می باشد و دنیل کویات نیز بعد از تنزلش از تیم ردبول به تورو روسو در سال گذشته، با عملکرد تقریبا با ثبات خود توانسته جایگاه خود را در این تیم و در فرمول یک محکم کند.

دنیل کویات در مصاحبه با شبکه رادیویی ورزشی روسیه گفت:

در حقیقت، من و کارلوس[ساینز] دوست نیستیم. ما ارتباط خوبی داریم و با یکدیگر با احترام رفتار می کنیم. اما در پیست، ما با یکدیگر برای مسابقه می جنگیم. ما هنوز به جایی (از رابطه مان) نرسیده ایم که بیان کنیم با یکدیگر مشکلی داریم و من امیدوارم که این موضوع اتفاق نیفتد ولی هر چیزی ممکن است.

هم اکنون کارلوس ساینز با ۱۰ امتیاز و با ۸ امتیاز بیشتر نسبت به دنیل کویات در رتبه ی نهم جدول رانندگان می باشد و دنیل کویات نیز با ۲ امتیاز در رتبه ی چهاردهم قرار دارد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. از ساری

    1

    2

    روسیه هیچ وقت راننده های خوبی در f1 نداشته. راننده های روس با ناشی گری مسابقه رو از حالت حرفه ای خارج میکنن. و سطح مسابقات رو پایین میآرن.

دیدگاه خود را بیان کنید