فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو امیدوار است تا هر دو خودرو مک لارن هوندا قادر به اتمام مسابقه در جایزه بزرگ روسیه باشند.

پس از شروع اسفناک، هیچ خودرو مک لارن نتوانسته مسابقه خود را به پایان برسانند. پس از اتمام تست بحرین و پکیج جدید هوندا، آلونسو به مسابقه یکشنبه در سوچی روسیه بسیار امیدوار است:

تست خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم دور های خوبی بزنیم. اطلاعات بسیار خوبی از هر دو خودرو بدست آمد که برای پیشرفت خودرو بسیار مهم است.

تمام اعضای تیم تمام وقت تمام تلاش خود را برای ارتقا خودرو انجام می دهند. با توجه به دور های خوبی که در روز آخر زدیم امید زیادی به خودرو دارم و فاصله زمانی زیاد بین مسابقات نیز به ما کمک زیادی خواهد کرد و امیدوارم به زودی به قدرت کافی برسیم.

استافل وندورن - گرندپری چین 2017

استافل وندورن 

استافل وندورن نیز خوشبینانه خود را برای مسابقه روسیه آماده می کند:

روز آخر تست بهترین روز هوندا بود. پس از چند هفته دشوار روز آخر بسیار دلگرم کننده بود هم برای من و تیم. اطلاعات بدست آمده از کل پکیج خودرو بسیار مفید بود و الان درک بهتری داریم و می توانیم به خوبی تیم را به جلو ببریم.

با این حال با احساس خوبی به سوچی خواهیم رفت. اولویت اصلی ما دوام و مدت کارکرد موتور است. اگر ما مسابقه را به پایان برسانیم و بتوانیم امتیاز کسب کنیم یک موقعیت بسیار خوب برای بدست آوردن تنظیمات مناسب برای خودرو خواهیم داشت.

مکلارن و سائوبر تنها تیم های بدون امتیاز در این فصل هستند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. وحید

  6

  0

  واقعا جای تاسف داره که مکلارن مرسدس ۲۰۱۳و۲۰۱۴کجا و حالا مکلارن هوندا ایی که هدف اصلیش نه سکوه، نه امتیاز …
  هدف رسیدن به خط پایانه…
  مسخره

دیدگاه خود را بیان کنید