فرمول یک ایران – چیس کری از مدیران ارشد فرمول یک اعلام کرد فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA)  علاقه زیادی به برگزاری مسابقات فرمول یک در کشور آلمان دارد.

کشور آلمان با دو پیست مشهور نوربرینگ و هوکنهایم رینگ سابقه زیادی در مسابقات فرمول یک دارد و کری اعلام کرد که همچنان جای جایزه بزرگ آلمان در تقویم مسابقات محفوظ است.

او در مصاحبه با خبرگزاری DPA گفت:

سال گذشته یک راننده آلمانی در یک خودرو آلمانی به قهرمانی رسید و این برای طرفداران بسیار مهم است.

جایزه بزرگ آلمان یکی از اهداف بزرگ ما است و ما در حال بررسی بهترین نحو اجرای آن هستیم. ما در حال مذاکره با نماینده های این کشور هستیم ولی هنوز جواب قطعی نگرفته ایم.

ما به دنبال برگزاری مسابقات در آلمان در دو پیست این کشور به روال سابق هستیم  اما در کنار این ما گزینه های دیگری نیز داریم. گزینه اصلی دیگر ما برگزاری مسابقه دومی در کشور آمریکا است.

چیس کری

چیس کری

با رقابت در پیست آستین این کشور پتانسیل بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات از خود نشان داد و ما سعی داریم یک مسابقه (ترجیحا شهری) در این کشور داشته باشیم.

شهر های نیویورک، لس آنجلس، میامی و لاس وگاس مکان های بسیار مناسبی برای این مهم هستند. برگزاری مسابقات فرمول یک در این شهر ها با توجه به جاذبه هایی که دارند برای طرفداران بسیار هیجان انگیز است و این اتفاق چیزی بسیار فراتر از یک آخر هفته فرمول یکی خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  • Ashkan_Ariafar@

   1

   0

   فصل ۲۰۱۷فصل خوب و هیجان انگیزیه ولی
   با حذف باله کوسه و افزودن مسابقه نیویورک و هوکنهایم جذابیت بصری فصل ۲۰۱۸ خیلی بهتر از ۱۷است.

دیدگاه خود را بیان کنید