فرمول یک ایران – لوییس همیلتون اذعان کرد که بسیار دوست دارد قبل از اینکه از این ورزش کنار برود، تیم مک لارن و تیم ویلیامز دوباره قدرت بگیرند و راننده های این تیم ها برای عنوان قهرمانی به رقابت اضافه شوند.

تیم مک لارن و تیم ویلیامز که هر دو برخی از بهترین و باشکوه ترین دوران فرمول یک را رقم زده اند، هم اکنون از رقابت برای صدرنشینی عقب مانده اند و در گرندپری ها عملکرد مناسبی ندارند.

در حالی که تیم ویلیامز از سال ۲۰۰۳ تا به حال برای عنوان قهرمانی وارد رقابت نشده است، تیم مک لارن نیز از سال ۲۰۱۲ که همیلتون از این تیم جدا و روانه ی تیم مرسدس شد، هیچ مسابقه ای را نبرده است.

راننده ی تیم مرسدس از رقابت با تیم فراری و سباستین فتل برای عنوان قهرمانی ابراز خرسندی کرده است و آن را چالشی با ارزش می داند، با این حال او دوست دارد که دیگر تیم ها و راننده ها نیز به این رقابت بپیوندند. لوییس همیلتون بیان می کند:

آنچه که سبب ناراحتی من به هنگام دیدن فرمول یک می شود، دیدن تیم های مک لارن و ویلیامز در قعر می باشد، آنها به آنجا تعلق ندارند.

تیم ویلیامز برای چندین سال است که برای قهرمانی رقابت نمی کند، آنها یک افت واقعی داشته اند و حال نیز این موضوع گریبان گیر تیم مک لارن شده است.

نایجل منسل و آیرتون سنا - مک لارن و ویلیامز

نایجل منسل و آیرتون سنا – مک لارن و ویلیامز

در حالی که قهرمان سه دوره جهان امیدوار است که تیم مک لارن و ویلیامز درخشش سابق خود را بازیابند، او خیلی مایل است که این اتفاق در زمانی رخ دهد که او هنوز به مسابقه دادن ادامه می دهد. او اضافه می کند:

شور و شوق زیادی با تیم فراری، مرسدس و مک لارن وجود دارد، و دلیل آن نیز راننده ها، تجارب و قهرمانی هایی است که زمانی که من فرمول یک را تماشا می کردم، به ارمغان آورده بودند.

امیدوارم که در زمان باقی مانده ام در فرمول یک، زمانی باشد که تیم های مک لارن و ویلیامز نیز به صدر جدول بیایند و خود را به عنوان رقیبی چالش برانگیز ثابت کنند، به نظرم در این صورت شاهد رقابتی شگفت انگیز خواهیم بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

  • علی

   10

   2

   با سلام خدمت شما
   البته اون زمان مرسدس با مک لارن بود و موتورهای این تیم رو تامین می کرد یادمه که راننده هاش هم قبل از لویس میکاهکینن و دیوید کولتارد بودن اگه اشتباه نکنم .

   • سينا

    6

    5

    عرض سلام متقابل
    شما حتماً خیلی بهتر از من میدونین که حساب تیم با تامین کننده موتور خیلی فرق داره. مرسدس. تامین کننده بوده تامین کننده فوق العاده ای هم بوده اما هیچ سابقه ای به عنوان یک تیم فرمول یک نداشت.

   • Ghost 44

    11

    3

    جناب سینا با نهایت احترام باید خدمتت عرض کنم که مرسدس با خوان مانوئل فانچیو در سال های ۱۹۵۴ و ۱۹۵۵ قهرمانی بخش رانندگان رو بدست آورد. ولی به دلیل سانحه ای که تو لمانز ۱۹۵۵ اتفاق افتاد و ۸۳ تماشاگر به همراه یه راننده کشته شدن، از مسابقات خداحافظی کرد تا سال ۱۹۹۴ که به انواع تامین کننده موتور دوباره به مسابقات برگشت.

 1. هومن

  11

  11

  بزرگترین اروزی من قهرمانی دوباره لوییس با مکلارنه و بلافاصله خداحافظی از فرمول یک با شکوه ترین خداحافظی که من در نظر دارم همینه همیلتون به مکلارن علاقه خاصی داره که بی دلیل با انتخاب اسطورش هم نیست
  #TEAMLH

   • هومن

    1

    2

    پیمان جان همه چی بهدانگلیسی بود مکلارن ربطی نداره

  • Ali

   6

   1

   نظر شخصیم اینه که استایل همیلتون فقط با تیم های مک لارن و مرسدس جور هست.شخصا با این که راننده فیوریت من هم نیست،ولی زمانی که تو مک لارن بود رانندگیش رو دوست داشتم.مخصوصا ۲۰۱۲

   ولی برگشت همیلتون به مک لارن و بعد خداحافظی دقیقا مثل این هست که کریستیانا رونالدو برگرده منچستر و بعد خداحافظی کنه.با اینکه احتمال رخ دادن این اتفاق برای جفتشون خیلی پائینه ولی اگه بشه بنظرم جزو حماسی ترین خداحافظی های ورزش میشه

دیدگاه خود را بیان کنید