موتو جی پی ایران – آندره یانونه بعد از سپری کردن چهار فصل اول خود در موتو جی پی در تیم دوکاتی، در این فصل به تیم سوزوکی پیوست.

سوزوکی بعد از چند فصل غیبت، سال گذشته به موتو جی پی بازگشت و موتور GSX-RR آنها به اندازه کافی برای ماوریک وینالس خوب بود تا برنده گرندپری سیلور استون شود و فصل را در رده چهارم تمام کند.

در حال حاضر بعد از سپری شدن دو مسابقه سخت برای سوزوکی، آنها تنها بالاتر از کی تی ام تیم تازه وارد به موتو جی پی قرار دارند.

زمانی که آندره یانونه در قطر برای رده دومی مبارزه می‌کرد و زمین خورد، یانونه فقط پانزدهمین موتورسوار سریع بود. او نزدیک به ۱۱ کیلومتر بر ساعت کندتر از خورخه لورنزو از تیم دوکاتی بود.

در آرژانتین به دلیل جامپ استارت آندره یانونه پنالتی گرفت و مسابقه را در رده شانزدهم به پایان رساند، و باز هم از نظر حداکثر سرعت پانزدهم بود و نزدیک به ۸ کیلومتر بر ساعت از آلوارو بائوتیستا از تیم آسپار کمتر داشت.

آندره یانونه

آندره یانونه

زمانی که از وی در مورد اینکه آیا چیزی می‌تواند شرایط فصل ۲۰۱۷ را بهبود ببخشد،آندره یانونه گفت:

من فکر می‌کنم در حال حاضر این مشکل است. در طول فصل این غیر ممکن است. اما سال آینده، شاید، اما این فصل به همین شکل است.

بدون شک من در مورد حداکثر سرعت موتور خوشحال نیستم. اما ما با همین ماکزیمم سرعت، بازهم خواهیم جنگید.

آندره یانونه در آرژانتین با شرایط خیس کشمکش داشت، Q2 را به عنوان کندترین موتورسوار تمام کرد، با زمانی بیش از ۳ ثانیه پشت سر مارک مارکز  که مسابقه را از خط یک شروع کرد.

یانونه گفت:

همه چیز [در آرژانتین] سخت بود، در چنین شرایطی من مشکلات زیادی دارم، موتورسواری بدون احساس کردن موتور در چنین شرایطی بسیار مشکل است.

من از نتایج شگفت زده نیستم، زمانی که من موتور را می‌رانم متوجه می‌شوم که نمی‌توانم سریع برانم، همچنین در چنین شرایط و لحظاتی حسم به موتور خیلی خوب نیست.

بدون شک ما برای بهبود شرایط تلاش خواهیم کرد، ما برای دانستن در مورد شرایط فعلی کار خواهیم کرد و امیدوارم در آینده مشکلات کمتری داشته باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

   • حسین

    3

    0

    نه تا جایی ک من میدونم از دور و بری ها همه پیگیر کانال و اخبارش هستن با عرض خسته نباشید گرم ازتون میخام ک اخبار و رویدادهارو به صورت کامل پوشش بدید
    مممنون

   • overtake

    1

    0

    استقبال کم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    فقط کافیه یه نظر سنجی توی سایت بذارید
    می بینید چقدر موتوجی پی طرفدار داره

دیدگاه خود را بیان کنید