فرمول یک ایران – لیبرتی مدیا در فصل ۲۰۱۷ فرمول یک، آزادی بیشتری برای ارسال محتوای عکس و فیلم در شبکه های اجتماعی قائل شده اما این بدان معنا نیست که شما بتوانید هر چیزی را پست کنید، حتی اگر اسم شما لوئیس همیلتون باشد.

به راننده مرسدس توسط مالکان جدید فرمول یک دستور داده شد تا ویدیو آنبورد پول پوزیشن چین را از صفحه خود حذف کند.

لوئیس همیلتون در گرندپری چین

لوئیس همیلتون در گرندپری چین

همیلتون بیش از چهار میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد، یعنی بیشتر از هر راننده ای، و وقتی به او گفته شد که این مورد خلاف قوانین است، او بلافاصله پست خود را حذف کرد.  سخنگوی لیبرتی مدیا اذعان کرد:

در این فصل با هدف نزدیک شدن طرفداران به این ورزش، دستورالعمل های جدیدی برای شبکه های اجتماعی به تصویب رسیده که به تیم ها و رانندگان اجازه می دهد فعالیت های خود را ضبط و در این شبکه ها قرار دهند.

همه ی تیم ها و رانندگان این رویکرد را با اشتیاق پذیرفتند که نتیجه آن افزایش علاقه به فرمول یک در رسانه های اجتماعی است.

با این حال فرمول یک نمی خواهد که رانندگان فیلم های بین المللی که شرکای پخش کننده لایسنس آن را خریداری کرده اند که در بسیاری از موارد به طور انحصاری ارائه می شود را پست کنند.

تیم ها و راننده ها باید درک روشنی از این مورد داشته باشند و هر گاه اشتباهی رخ داد، از آن ها درخواست می شود که فیلم ها را بردارند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. Saeed

  5

  0

  ب شخصه با حذف چیزی ک یک جور موفقیت هست مخالفم.ولی یک سوال بیربط.سباستین فتل در شبکه های اجتماعی صفحه ای متعلق ب خودش داره؟بخصوص تو اینستا

 2. f1 seb5

  7

  1

  این لیبرتی مدیا هم میخواد بگه بابا ما حواسمون به همه چی هست
  اگه میخوای طرفدار جمع کنی فاصله تیمها رو کم کن تامسابقات جذابتر بشن.
  ده تیم تو فرمول۱هست رقابت برای قهرمانی تو این چندسال بین دو هم تیمی بوده تازه نه بین دو تیم.بقیه تیمها به جای خودشون.

دیدگاه خود را بیان کنید