فرمول یک ایران – با وجود مشکلاتی که لوئیس همیلتون در بخش صبح تست دیروز داشت، توانست سریع ترین دور را به نام خودش ثبت کند و مرد اول نخستین روز تست های بحرین بشود.

راننده ی مرسدس در نوبت صبح با مشکل الکتریکی دست و پنجه نرم می کرد، ولی وقتی این موضوع حل شد، مرد بریتانیایی طبق برنامه به کارش ادامه داد.

برنامه ترکیب مسافت های بلند و کوتاه بود آن هم در حالی که مرسدس لاستیک های مختلف را امتحان می کرد تا ببیند علت ضعف شان در مسابقه ی بحرین چه بود، همیلتون روزش را با زمان ۱:۳۱٫۲۵۸ که با لاستیک سافت ثبتش کرده بود تمام کرد.

سباستین فتل روی کارهای توسعه ای پیرلی تمرکز کرده بود و کارهای تیم را به راننده ی رزروشان یعنی آنتونیو جیوویناتزی سپرده بود.

مشکل موتور فتل باعث شد تا پیرلی مجبور شود زمان تست را تمدید کند و سه ساعت دیگر به زمان تست اضافه شود.

دنیل ریکاردو در نوبت صبح سرعت خوبی داشت و سوم بود ولی روزش وقتی تمام شد که ردبول RB13 اش در پیچ یک به دلیل مشکل فنی موتور متوقف شد.

تیم برای تست امروز که مکس ورشتپن در تست خواهد بود پیشرانه ی جدیدی جایگزین خواهد کرد.

رومن گروژان هم ترمزهای جدیدی را از صنایع کربن امتحان کرد و از عملکرد آن ها راضی بود. راننده ی هاس روز را با چهارمی تمام کرد و در جلوی فیلیپه ماسا از ویلیامز و نیکو هالکنبرگ از رنو قرار گرفت.

اولیور توروی از مک لارن هم فقط توانست ۲ دور در نوبت صبح کامل کند چون مشخص شد که ERS هوندا نشتی دارد ولی با رفع مشکل در نوبت بعد از ظهر توانست ۱۶ دور بزند.

جدول نهایی روز اول تست های بحرین

جدول نهایی روز اول تست های بحرین

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

  1. فرناندو14

    1

    0

    ببخشید سایت اصلی فرمول۱ یه تست دیگه رو گذاشته یعنی طبق علائم خودس تست دوم باید باشه که استفان وندرون اومده برای مکلارن و تو رده ۴قرار گرفته البته تو این تست همیلتون و رایکونن نبودن اما این که وندرون اینطوری دور زده یعنی قطعا هوندا یه ایده جالب داره واسه تست های استفاده میکنه بالا بودن از فورس ایند و تورو سو و حتی رنو تو تست های بحرین اونم با راننده های اصلی این تیم های یعنی هوندا داره عالی کار میکنه تو تست ها تازه جالبیش اینجا که وندرون ۸۰دور زده

دیدگاه خود را بیان کنید