فرمول یک ایران: سرجیو پرز بعد از اتمام مسابقه‌ی بحرین، عملکرد تیمش را فوق‌­العاده خواند. راننده­‌ی مکزیکی از جایگاه هجدهم استارت زد اما مسابقه را در رده‌ی هفتم به پایان رساند.

او که در تعیین خط گرفتار پرچم های زرد شده بود، یک شروع خیره کننده داشت و همان ابتدای مسابقه، خود را به رده­‌ی سیزدهم رساند. پس از آن از جولین پالمر گذشت و زمانی که ماشین ایمنی به خاطر برخورد لنس استرول و کارلوس ساینز به پیست آمده بود، او به پیت لین رفت.

درست بعد از شروع مجدد مسابقه از همتیمی سابق خود، نیکو هالکنبرگ، سبقت گرفت و تا انتهای کار رده­‌ی هفتمی خود را حفظ کرد. این سیزدهمین مسابقه­‌ی متوالی بود که چکو در بین ده راننده­‌ی برتر رقابت قرار میگیرد.

به فورس ایندیا افتخار میکنم. کسب مقام هفتمی بعد از استارت از رده­‌ی هجدهم یک بازگشت عالی بود. حالا وقت خوشحالی است.

دور اول برای من حیاتی بود. در آن دور پنج رده کسب کردم و سیزدهم شدم.

تایرهایم ماندگاری خوبی داشتند. تا جایی که میتوانستم از آن ها استفاده کردم. ماشین ایمنی درست زمانی به پیست آمد که من به یک پیت استاپ نیاز داشتم.

لنس استرول و کارلوس ساینز - گرندپری بحرین 2017

لنس استرول و کارلوس ساینز – گرندپری بحرین ۲۰۱۷

به نظرم از هر فرصتی بهترین بهره را بردیم. تیم –منظورم مهندسان و مکانیک ها است-  همه برای گرفتن این نتیجه تلاش کردند و در این موفقیت سهیم هستند.

پرز از توانایی بازیابی فورس ایندیا هم تعریف کرد. او معتقد است که تیمش حتی با وجود یک تعیین خط ضعیف، پتانسیل گرفتن نتایج خوب را دارد.

یک بار دیگر نشان دادیم که در هیچ مسابقه­‌ای، دست از تلاش برنمیداریم. حتی اگر در تعیین خط از رقبا عقب بمانیم.

میدانیم که هنوز هم بخش هایی در خودرو باید تقویت شوند. بدون شک میتوانیم سرعت بیشتری از این خودرو بگیریم. در کل این که هر دو ماشین در جمع امتیاز گیرندگان مسابقه باشند، راضی کننده است.

ناگفته نماند استبان اکون، در سه مسابقه‌ی فصل۲۰۱۷ موفق به کسب امتیاز برای تیمش شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید