فرمول یک ایران – نیکو هالکنبرگ راننده رنو اذعان داشت دور ثبت شده وی در تعیین خط بحرین یکی از بهترین دور های دوران حرفه ای او در فرمول یک بوده است.

هالکنبرگ که در دور های دوم و سوم تمرینی، درست پشت سر دو راننده فراری و مرسدس قرار گرفته بود، توانست در تعیین خط خود را به رده هفتم برساند. او با ثبت زمان ۱:۲۹:۸۴۲ پشت سر فیلیپه ماسای برزیلی مسابقه خود را آغاز خواهد کرد.

هالکنبرگ دور امروز خود را با دور پول پوزیشن برزیل ۲۰۱۰ مقایسه می کند:

نیکو هالکنبرگ، مارک وبر و سباستین فتل - تعیین خط برزیل 2010

نیکو هالکنبرگ، مارک وبر و سباستین فتل – تعیین خط برزیل ۲۰۱۰

من بسیار راضی و خوشحال هستم. این دور واقعا حداکثر توان خودم و خودرو بود که می توانم آن را به تعیین خط برزیل ۲۰۱۰ تشبیه کنم.

پیست بسیار گول زننده و دشوار است تا بتوانید ۱۰۰% توان خودرو را به کار بگیرید که من توانستم امروز این کار را انجام بدهم.

من به تیم افتخار می کنم زیرا توانستیم کار بزرگی در تمرینات دیروز و تعیین خط امروز انجام دهیم.

او همچنین معتقد است نتیجه جایزه بزرگ چین به دلیل احتیاط بیش از حد تیمش بوده است و می تواند فردا نتیجه را به نفع تیمش بر گرداند:

هفته گذشته نیز در تعیین خط بسیار خوب بودیم. اما احتیاط تیم ما را تا رده ۱۲ پایین کشید. ما در بحرین شروع خوبی داشتیم و بر خلاف تصورم خودرو احساس بسیار خوبی داشت و من امیدوارم تا فردا سرعت خوبی داشته باشیم.

جولین پالمر - بحرین 2017

جولین پالمر – بحرین ۲۰۱۷

تعیین خط بحرین برای راننده دوم رنو نیز بسیار خوب به پایان رسید و پالمر راننده جوان رنو نیز توانست برای اولین بار در تعیین خط خود را به رده دهم برساند. پالمر در این باره گفت:

من با تنظیمات موتور کمی مشکل داشتم، بدیهی است که نیکو دور فوق العاده ای ثبت کرد اما برای من نیز دور بسیار خوبی بود.

در بعضی قسمت های پیست قدرت موتور کم بود که با سیستم بازیابی کمی جبران شد. درست است که من از نیکو یک ثانیه کند تر بودم ولی از نتیجه بدست آمده بسیار خوشحالم چون این بهترین تعیین خط من تا کنون بود. امیدوارم فردا بتوانیم برای تیم اولین امتیازات را کسب کنیم.

رنو یکی از سه تیمی است که به همراه سائوبر و مک لارن هنوز امتیازی در فصل ۲۰۱۷ کسب نکرده اند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. ّF1 Legend

    11

    0

    هالکنبرگ که هم تو همچین هم بحرین عالی بود رنو ماشین خوبی داره و روند رو به رشد سریع تری نسبت به بقیه تیم ها داره شاید از لحاظ استراتژی یه مقدار ضعیفن هفته پیش هالکنبرگ بین ۵ ۶ راننده اول بود که سر اون سیفتی کار کلی رده از دست داد تلویزیونم نشون نداده چی شده
    تو بحرین هم پالمر خیلی بهتر کار کرده هم تیمی خوب ادمو به فعالیت وا میداره رقابت این فصل رنو و فورس ایندیا و ولیامز این فصل جالب میشه شرایط مشابهی دارن

دیدگاه خود را بیان کنید