فرمول یک ایران –  فرناندو آلونسو پس از راه یابی به مرحله دوم تعیین خط (Q2)، مجبور به ترک پیست و کناره گیری از مسابقه به دلیل مشکل در قسمت پاور یونیت شد.

او که مسابقه را از رده پانزدهم آغاز خواهد کرد، معتقد است که خودرو خود نیاز به تعویض موتور و تنظیمات مجدد دارد. آلونسو در مصاحبه بعد از تعیین خط گفت:

این واقعا شرم آور است. دور خوبی زدم و حدود نیم ثانیه از زمانم در Q1 سریع بودم و می توانستم خود را به رده ۱۲ یا ۱۳ برسانم اما با رسیدن به پیچ آخر موتور به مشکل خورد و من مجبور شدم به آرامی به گاراژ باز گردم.

تعیین خط به اندازه کافی برایمان سخت بود و با این شرایط مسابقه بسیار سخت تر خواهد شد.

ما مجبوریم موتور را تعویض کنیم و زمانی برای تنظیم مناسب خودرو نداریم و این شانس ما را بسیار کم تر خواهد کرد.

فرناندو آلونسو - تعیین خط بحرین 2017

فرناندو آلونسو – تعیین خط بحرین ۲۰۱۷

آلونسو که مجبور به استفاده از دومین موتور خود در سومین مسابقه فصل است، اعتراف کرد که تحمل شکست در ابتدای فصل بدترین سناریو موجود برای او است:

در تعیین خط شما وقت کافی برای تعویض موتور و دور زدن با آن برای تنظیمات ندارید. پس این یک وضعیت دشوار است که ما آن را انتخاب نکرده ایم.

بسیار سخت است که موتور را به دلیل مشکلات مکانیکی تعویض کردیم و نه به دلیل مسافت طی شده ای که مورد نظر داشتیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. Akbar ghasemi

  6

  1

  Thats a shame رو این واقعا شرم آور است معنا نکنید مثل پستی که درباره تعیین خط چین راجع به اختلاف فتل و بوتاس گذاشته بودین که غلط انداز بود! معنی بهترش خیلی بد شد هست… با تشکر

 2. Saeed

  13

  1

  خیلی از کارشناسها موافقن ک آلونسو و فتل بهترین ها هستن.ولی بنظر من آلونسو از ی جهت از فتل هم بهتره و اون اینه ک فتل ب ی ماشین رقابتی نیاز داره ک خودش رو ثابت کنه.ولی آلونسو اگ هم سوار ی فرغون بشه هم میتونه ب همه ثابت کنه ک بهترینه.
  امیدوارم فردا هم یبار دیگ اینو ثابت کنه
  آدم عکس اول پستش رو میبینه دلش میخاد شب نخابه تا صب گریه کنه?

دیدگاه خود را بیان کنید