فرمول یک ایرانلوییس همیلتون بعد از اینکه هم تیمی اش، والتری بوتاس، پول پوزیشن گرندپری بحرین را از آن خود کرد، اذعان کرد که والتری بوتاس عملکرد بهتری داشته است.

همیلتون که در مرحله ی اول و دوم تعیین خط صدرنشینی را به دست داشت، در نهایت زمان ۱:۲۸٫۷۹۲ را ثبت کرد و با اختلافی کم نسبت به والتری، در رده ی دوم قرار گرفت.

والتری بوتاس با پشت سر گذاشتن لوییس همیلتون و سباستین فتل، استعداد خود را ثابت کرد و پیشرفت بزرگی را رقم زد. در مصاحبه ای بعد از تعیین خط همیلتون، تصدیق کرد:

در وهله ی اول، به والتری تبریک می گویم. او بسیار تلاش کرده و خود را با تیم تطابق داده است و امروز نیز او از من سریعتر بود و عملکرد بهتری داشت، پس او قابل تحسین است.

اولین دور، احساس بسیار عالی ای داشت، من به مانیتور نگاه کردم و زمان ها بسیار نزدیک بود، پس من تعجب کردم، او کارش را به بهترین نحو انجام داد.

در اولین سکتور من کمی زمان از دست دادم، به طور کلی این نقظه ی ضعف من بود، و به طور معمول نقطه قوتی نیز برای من وجود دارد و مطمئنا فردا بر روی آن بیشتر کار خواهم کرد.

در سکتور اول والتری سرعت بسیار خوبی پیدا کرده بود، در سکتور دوم و سوم نیز به نسبت خوب بود، اما به طور کل، عملکرد من یک ذره به سمت پایین بود. این یک نبرد عالی بود، تعیین خط ها همیشه باید اینگونه باشند، این ما را به حد و اندازه های بالاتر می کشاند.

من از عملکردی که داشته ام، راضی هستم و این برای تیم نیز نتیجه ی خوبی است که رده ی اول و دوم تعیین خط را بدست آورده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. شاهین

    12

    4

    به نظر من تا اینجای این فصل هر راننده ای از تیمهای قوی یه خودی نشون دادن البته به جز کیمی که اونم واقعا معلوم نیست چرا ضعیف عمل میکنه. یکی از پیشرفتهای چشمگیری که توی این دو مسابقه و تمرینات دیدم هالکنبرگ بوده که واقعا عالی عمل کرده. نظر شخصی من اینه که اگه یه ماشین قوی داشته باشه رقیب سرسختی خواهد شد

دیدگاه خود را بیان کنید