فرمول یک ایرانسباستین فتل راننده فراری پس از بوجود آمدن اشکال فنی کوچک و پیوستن مجددش به پیست در تمرین دوم گرندپری بحرین، احساس خوش شانسی می کند.

فتل در هر دو تمرین امروز بحرین پیشتاز بود و با ثبت زمان ۱:۳۱٫۳۱۰ در صدر تمرین دوم قرار گرفت. در میانه تمرین و در خروجی پیچ ۱۳، فتل با یک خاموشی کامل خودرو مواجه شد اما پس از ورود به گاراژ و بررسی مهندسین، به سرعت به پیست بازگشت. راننده آلمانی توضیح داد:

فکر می کنم ما برای بازیابی و بازگشت دوباره به پیست برای ثبت چند دور در پایان [تمرین] خوش شانس بودیم.

نوعی قطعی و اشکال بوجود آمد و همه چیز ناگهان تیره و تاریک شد. آنچه که من بعد از آن دیدم، آسیبی به ماشین وارد نشده بود بنابراین فکر می کنم که ما خوش شانس بودیم با توجه به اتفاقی که در اواخر دور رخ داد، توانستیم دوباره بازگردیم.

هنوز نمی دانیم که چه مشکلی پیش آمده اما مطمئن هستم که می توانیم آن را تعمیر کنیم. اما امروزه خودروها فقط خودرو نیستند بلکه فن آوری و نرم افزارهای زیادی در آن ها دخیل هستند پس فکر می کنم که مشکل از آن سمت بوده است.

در کل روز خوبی بود اما ما می توانیم پیشرفت کنیم  پس باید دید که چه اتفاقی می افتد.

کیمی رایکونن - گرندپری بحرین 2017

کیمی رایکونن – گرندپری بحرین ۲۰۱۷

هم تیمی فتل، کیمی رایکونن نیز روز بدون نقصی نداشته و در تمرین اول با مشکل توربو مواجه شد اما به تمرین دوم بازگشت و با اختلاف ۰٫۱۶۸ ثانیه ای در مکان چهارم جای گرفت. او درباره ی شانس پیروزی فراری در این آخر هفته گفت:

نمی دانم، هنوز صحبت کردن درباره ی این موضوع زود است.

شرایط دشواری بود و احتمالا داغتر از چند سال گذشته خواهد بود، بنابراین کارهای زیادی برای آماده شدن باید انجام دهیم اما پس از جمعه همیشه همان داستان همیشگی برقرار است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. J.B

    6

    3

    پارسال تو بحرین موتور ماشین فتل تو دور گرم کردن دود کرد از کار افتاد اصلا استارت نزد. دو هفته قبلترش در استرالیا موتور رایکونن در حالیکه دوم بود اتش گرفت. امروز هم برای هر دو ماشین فراری مشکل پیش اومده. حتی مشکل ترمز. دور از انتظار نیست در مسابقه اصلی ماشین های فراری مشکل پیدا کنن. حتی تیمهای دیگه.

دیدگاه خود را بیان کنید