فرمول یک ایران – شاید سن کم راننده هلندی مردم را به شک بیاندازد اما آنچه از نتایج پیداست این است که با خودروی برابر رقابت با این نابغه جوان کار ساده ای نخواهد بود.

مکس ورشتپن در فصل گذشته با پیروزی در گرندپری اسپانیا توانست نام خود را به عنوان جوان ترین پیروز تاریخ فرمول یک ثبت کند و حال پس از دو فصل رقابت در فرمول یک و کسب تجربه، راننده ردبول خود را آماده برای هر نبردی می بیند.

ورشتپن در مصاحبه با بی بی سی گفت:

شاید خیلی ها من را راننده ای مغرور بدانند ولی آنچه از من در پیست به نمایش در می آید، همگی استعداد درونی من است.

برد هدف همه است اما واقعا خودروی شما اجازه رقابت ۱۰۰% را به شما می دهد؟ من مطمئنم با خودروی برابر، رقابت برای لوئیس همیلتون و سباستین فتل اصلا کار راحتی نخواهد بود.

مکس ورشتپن و فراری - گرندپری چین 2017

مکس ورشتپن و سباستین فتل – گرندپری چین ۲۰۱۷

اما این همیشه در دستان شما نیست، بودن در شرایط ایده آل کار راحتی نیست.

تا زمانی که شما برای بهتر شدن تلاش کنید روز به روز چیز های تازه ای خواهید آموخت و این خود یک دستاورد بزرگ است. شاید در پایان دوران حرفه ای خود در فرمول یک نتوانم به قهرمانی جهان برسم اما در لحظه لحظه آن براى بهترین عملکرد از خودم تلاش خواهم کرد و این درست چیزی است که من را در پایان خوشحال می کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  • Ashkan_Ariafar@

   3

   0

   مکس توی دفاع و حمله اش همیشه خطا میکنه ولی به خاطر حفظ جذابیت و هیجان مسابقات، زیاد بش گیر نمیدن(در واقع اصلا بش گیر نمیدن)
   من سه تا تصویری که از مکس در خاطرم دارم اینه که نتونس جلو فتل دفاع کنه از پیست خارج شد و پیچ رو شکوند و سباسشن هم بش فوش داد که کاملاً حقش بود.
   آون یکی تصویری هم که یاد دارم اینه که توی چین فتل بش نزدیک شد انقد دستپاچه شد که رفت روی رمپ و قسمت خیس پیست.
   و آخرین تصویر هم سبقت از بیرون، جلو نیکو رسبرگ و کنترل ماشین قبل از خوردن به دیواره توی اینترلاگوس پارسال!

دیدگاه خود را بیان کنید