فرمول یک ایران – پس از انتشار خبر شرکت فرناندو آلونسو در مسابقه ایندیاناپولیس ۵۰۰، راننده سابق فرمول یک، روبنز باریچلو به فرناندو آلونسو هشدار داد که باید انتظار اتفاقات غیر مترقبه را داشته باشد.

در روز چهارشنبه خبری مبنی بر شرکت فرناندو آلونسو در مسابقه ایندیاناپولیس ۵۰۰ امسال اعلام شد که در این صورت این راننده اسپانیایی، گرندپری موناکوی این فصل رقابت های فرمول یک را از دست می دهد. راننده مک لارن در این مسابقه، اتومبیل هوندا و آندرتی اتواسپورت را خواهد راند که در این صورت او در موقعیتی قرار می گیرد که می تواند یکی دیگر از مسابقات تاج سه گانه ی موتوراسپورت را فتح کند. (سه مسابقه ی ۲۴ ساعته ی لمانز، گرندپری موناکو و مسابقه ایندیاناپولیس ۵۰۰ تاج سه گانه ی موتوراسپورت هستند و هر راننده ای که بتواند این سه مسابقه را فتح کند، این دستاورد غیر رسمی نصیب او می شود.)

با این وجود، روبنز باریچلو که خود در سال ۲۰۱۲ پس از خروج از فرمول یک در این مسابقه شرکت کرده است، به راننده اسپانیایی تیم مک لارن هشدار داد که رقابت و رانندگی در این مسابقه هرگز آسان نیست.

باریچلو گفت:

تا آن جایی که من در طول دوران حرفه ای خود رانندگی کرده ام و با توجه به تمریناتی که داشته ام، زمانی که به مسابقات ایندی کار رفتم، اتفاقات غیر منتظره ای را دیدم. به نظر من این جمله بسیار مهم و مناسب است: انتظار اتفاقات غیر مترقبه را داشته باش.

ایندیاناپولیس نیز همین طور است. این یک مسابقه ی طولانی است و امیدوارم زمان کافی برای تمرین داشته باشد. و در مسابقه فقط او نیست که در پیست است. بلکه او در برابر همه است. در برخی شرایط، آشوب و تصادف برقرار است. این چیز هایی است که باید پذیرفته و درک شود.

با وجود این گفته ها، و با توجه به پشتیبانی گروه آندرتی اتواسپورت، روبنز باریچلو به فرناندو آلونسو اعتقاد دارد و فکر می کند او می تواند بهترین خود را در این مسابقه به نمایش بگذارد.

روبنز باریچلو:

او راننده بسیار خوبی است و من مطمئن هستم که او خود را با شرایط این مسابقه وفق خواهد داد. او در پشت خود یک تیم بسیار عالی چه از نظر اتومبیل و چه از نظر کارایی و پشتیبانی دارد و این بسیار خوب خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. سبحان

    5

    0

    امیدوارم آلونسو بتونه أین مسابقه رو ببره تا قدرت واقعی خدوش رو تو رانندگی نشون همه بده ولی تمریناتش فکر کنم کمه
    از سایت هم درخواست دارم مسابقات رو پوشس بده و اگه میشه زمان دقیقش و لینک پخشش رو بزاره

دیدگاه خود را بیان کنید