فرمول یک ایران – مک لارن هوندا در حالی برای مسابقه بحرین آماده می شود که مانند دو مسابقه ی قبل نگرانی بسیاری در مورد خودروی آن ها وجود دارد.

تیم مک لارن تا کنون هیچ بردی در بحرین نداشته است. این در حالی است که آلونسو با سه برد در صحرای سوزان بحرین بهترین راننده حال حاضر در صخیر است.

متاسفانه ماتادور شانسی برای افزودن بر تعداد برد های خود در این فصل ندارد ولی به مسابقه بحرین بسیار امیدوار است.

فرناندو آلونسو گفت:

من بدون توجه به مسابقات قبل با تمام وجود خود را برای مسابقه بحرین آماده می کنم. من لحظات بسیار خوبی را در بحرین داشتم خاطراتی از سه برد شیرین.

در صخیر همیشه اتفاقات عجیبی افتاده و این مسابقه را بسیار جالب خواهد کرد.

اولویت ما غلبه بر گرمای پیست است بعد به عملکرد مان در مسابقه فکر خواهیم کرد.

فرناندو آلونسو - مک لارن هوندا 2017

فرناندو آلونسو – مک لارن هوندا ۲۰۱۷

آلونسو که در جایزه بزرگ چین به طرز عجیبی از مسابقه کنار رفت، از سرعت خودروی خود شگفت زده شده و امیدوار است تا نتیجه خوبی در صخیر بدست بیاورد.

آلونسو ادامه داد:

قبل از کناره گیری از مسابقه چین سرعت خوبی در پیست داشتیم و توانستیم در رده هشتم باشیم که این بیش از انتظار من در پیستی چون شانگهای بود. در حالی که انتظار بدترین اتفاقات در بحرین می رود ولی امید خیلی زیادی دارم.

این یک چالش جدید برای ما خواهد بود. مستقیمی های زیاد کار را بسیار مشکل خواهد کرد که برای غلبه بر آن باید با مهندسین تیم همکاری زیادی کنیم.

استهلاک ترمز و مصرف سوخت بسیار بالاست و تفاوت درجه گرما نسبت به چین نیز بسیار زیاد است. همچنین برگزاری مسابقه در شب تفاوت دیگر این پیست نسبت به دو مسابقه قبل است.

من هر بار که از گاراژ خارج می شوم سخت تلاش می کنم تا بیشترین استفاده را از خودرو ببرم و این درست کاری است که در بحرین نیز انجام خواهم داد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

9 دیدگاه

 1. majid

  6

  0

  سلام دوستان مثل اینکه شبکه ورزش قرار نیست گرندپری بحرین رو پخش زنده کنه خواهشا همتون یه پیامک محترمانه ارسال کنید و خواهش کنید که این مسابقه حساس و پرهیجان رو پخش زنده بکنن،شماره پیامک شبکه ورزش هم سی هزار،نود و یک هستش۳۰۰۰۰۹۱

 2. Arsham

  5

  0

  عمرا منچستر چلسی رو ول کنن بیان فرمول١ پخش کنن
  بریم یه رسیور با اکانتش بخریم
  با اسکای ببینیم منت صدا و سیمای میلی هم نمیکشیم

دیدگاه خود را بیان کنید