فرمول یک ایران – لوییس همیلتون پس از مشکلی که در سیستم بازیابی انرژی داشت طی مصاحبه ای اعلام کرد که احساس میکند مرسدس پشتش را خالی کرده است.

همیلتون انگلیسی که در استرالیا و بحرین بدلیل استارت های ضعیف و همچنین تصادفی که داشت نتوانست نتایج مورد نظر خود را کسب کند و همچنین در شانگهای نیز از مشکلی mgu-h رنج میبرد و مجبور شد مسابقه را از آخر آغاز کند پس از آن نیز مجبور به تعویض پاور یونیت خود نیز شد و در طول مسابقه نیز ماشینش مشکلاتی داشت امروز هم مشکلی مشابه ۲ هفته پیش را داشت و باید مسابقه را از جایگاه دهم آغاز کند.

خیلی سخت با مهندسان و مکانیک های تیم تلاش کردیم که ماشین در این مسابقه بهترین عملکرد رو داشته باشه،  در تایم گیری یک و دو عملکرد خوبی داشتم اما ناگهان این مشکل بوجود آمد،  بعضی جاها آدم احساس میکنه واقعا هیچ پشتیبانی ای از طرف تیمش نداره.

من نسبت به تیمم احساس خوبی ندارم چون اونا نمیتونن به من کمک کنن تا برترین باشم،  اونا نمیتونن منو بالا بکشن ،  هدفم اینه که بیشترین امتیاز ممکن رو بگیرم،  من تمام تلاش خودمو کردم اما دیگه بقیه اش مربوط به تیم میشه.

نیکو روزبرگ که در سه مسابقه اخیر از مشکلات همیلتون نهایت استفاده را کرده و در هر سه مسابقه پیروز از پیست خارج شده در روسیه نیز مسابقه را از جایگاه اول آغاز خواهد کرد.

 با در نظر گرفتن اینکه در پی هر مسابقه فاصله امتیازی بین روزبرگ و لوویس همیلتون بیشتر میشود، لوییس میگوید که به ادامه فصل امیدوار است.

مسیر زیادی در پیش رو داریم و من دارم سعی میکنم نقص ها رو برطرف کنم همونطور که قبلاً هم گفتم مسابقه چین چالش بزرگی بود و این چالش امروز بزرگ تر شده است.  هر مسابقه پله ای است که باید در جهت پیشرفت از آن بالا رفت.

بنظر میرسه پس از اینهمه تاریکی بالاخره آفتاب طلوع میکنه ،  روز های روشنی پیش رو داریم. ” آرامش قبل از طوفان ” بهترین توصیف واسه این وضعیته،  اینطوری که فک میکنم به این روزا، واسه ادامه فصل انگیزه بیشتری پیدا میکنم.

در ترجمه سعی شد که قسمت های نقل قول  به صورت محاوره ای نوشته شود تا خواندن آن سریع تر و راحت تر باشد

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

  • siavash

   0

   0

   دقیقا 2 سال پیش چقدر مشکلات جور وا جور برای رزبرگ پیش میومد چون قهرمان جهان نبود کسی توجه نمی کرد و حساسیتی پیش نیومد
   حالا همیلتون چند تا مسابقه داده داره تیمشو زیر سوال میبره واقعا خجالت اوره !!!!
   هم بازی رو باختی هم اخلاقو شمیلتون !

  • عارف

   0

   0

   داداش ، سريع ترين راننده الان فرناندو آلونسوه ، چه كسي از شوماخر در پيست ايمولا با اون سرعت بالا سبقت گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لازمه دوباره بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 1. عارف

  0

  0

  مقايسه كردن فرناندو آلونسو با هميلتون يا فتل مثل مقايسه ي جراح مغز با يه گوريله ، شما بايد عملكرد راننده رو از سال هاي اولش ببينيد ، فرناندو از اولش هميشه جز بخت هاي اصلي قهرماني بوده و چند بار تا مرز قهرماني هاي بعدي اش هم رفت.زنده باد فرناندو

  • عارف

   0

   0

   هه هه ، ممنون كه باعث خنده من شدي. شما فعلا روزبرگ رو شكست بدين بعد بياين تا بحث كنيم.برو ببين مونتويا كه يكي از بزرگان فرمول يكه درباره فرناندو چي گفته

دیدگاه خود را بیان کنید