فرمول یک ایران – راننده مرسدس اميدوار است که بتواند در فرمول يك مانند ولنتينو روسي در موتوجي پي، در سنين بالا نيز موفق باشد.

ولنتينو روسي قديمي ترين و با تجربه ترين موتورسوار حال حاضر موتوجي پي است، اما نتايج او نشان نمي دهد كه از فرم افتاده باشد و در شرايط بدي باشد و نتواند موتور سوار خوبي باشد براي مثال این موتورسوار ایتالیایی موفق به گرفتن پول پوزیشن و پیروزی در مسابقه خرز، در هفته گذشته شد.

اين موتور سوار ايتاليايي در تمامي سال هاي حضورش در موتوجي پي در تمام شرايط خوب و بد، قوي بوده است كه مورد توجه هميلتون قرار گرفته است.
هميلتون اعلام كرده است كه مي خواهد در سال هاي آينده مانند روسي در شرايط عالي قرار داشته باشد.
هميلتون با اشاره به مسابقه ي اخير روسي مي گويد:
روسي يكي از قديمي ترين موتورسواران است اما همچنان توانايي اين را دارد تا در اوج باشد.
او همچنان اين توانايي را دارد كه بهترين باشد و بهترين كار را انجام دهد، من اميدوارم در آينده و تا آخرين سال حضور در فرمول يك مانند او باشم.
هميلتون تاكنون نشانه اي از ضعف و ناتواني در فرمول يك از خود نشان نداده است و همچنان فكر مي كند تا اوايل ٢٠٢٠ در فرمول يك بماند.
زماني كه از او سوال مي شود که آيا تاكنون درباره ي بازنشستگي فكر كرده است پاسخ داد:
بله معمولا زماني كه به آن فكر ميكنم اين مساله را به ياد مي آورم كه هنوز يك قرار داد سه ساله دارم و اميدوارم بعد از آن نيز يك قرار داد ٣ يا ٤ ساله ي ديگر نيز داشته باشم.
موفقيت بيشتر در آينده ممكن است همان اندازه كه مرا تشويق به ماندن مي كند همان اندازه نيز تشوق مي كند تا در اوج بازنشسته شوم.
همه ي ما حريص هستيم ما هميشه بيشتر مي خواهيم.
لوییس همیلتون

لوییس همیلتون

راننده ی مرسدس درباره ي ايده ي ترك فرمول يك در اوج و بعد از قهرماني اذعان کرد:
هنوز احساس سلامتي مي كنم هنوز احساس ميكنم قوي هستم، بعلاوه شما مي دانيد كه سال ديگر مانند امسال خواهد بود و همه چيز خوب خواهد بود، پس شما نمي خواهيد متوقف شويد و اين فرصت را به كس ديگري بدهيد، شما مي خواهيد بمانيد و دوباره قهرمان شويد.
من هنوز اين واقعيت را مي دانم و اين عجيب است كه چيزي را رها كنم كه از ٥ سالگي عاشق آن بوده ام، فقط زمان همه چيز را مشخص مي كند.
هميلتون اين مسئله را تصدیق کرده است كه زماني كه رانندگي را كنار بگذارد شانس اينكه در نقش ديگري در فرمول يك بماند كم است. همیلتون در این باره نیز افزود:
من فقط مي توانم آينده را تصور كنم، ممكن است يك سال بعد از خروج از فرمول يك بخواهم هنوز مسابقه بدهم اما چه كسي مي داند ممكن است كاملا بر خلاف اين باشد.
شما نمي دانيد تا كي شانس اين را داريد كه در اوج باشيد. من نمي خواهم الان متوقف شوم زماني كه در اوج هستم.
این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  • -

   0

   0

   با سلام
   وارد شدن به فرمول یک بهترین سن، کم ترین سن هست … 18 سالگی …و بازنشسته شدن هم بستگی به خود راننده داره که تا کجا اسپانسر همراهش باشه و عملکرد خوبی داشته باشه !

   • پسر خشن96

    0

    0

    البته دیگه یه قانون اومده که از 20 سالگی باید وارد شن……راتی ادمین نطرسنجی جدید بزارید لطفا…ممنون

دیدگاه خود را بیان کنید