فرمول یک ایران – نیکی لائودا قهرمان سه دوره ی رقابت های فرمول یک ، جایزه ی lifetime achievement را در مراسم لاروس دریافت کرد؛ این جایزه برای تقدیر از دست آورد های او در طول زندگی اش به او اهدا شد.

این مراسم برای تجلیل و انتخاب بهترین ورزشکاران در برلین برگزار می شود. نیکی لائودا تنها نماینده از بخش فرمول یک بود که توانست جایزه ای را دریافت بکند.

نیکی لائودا بیشتر به خاطر عملکرد فوق العاده و قهرمانی هایش در سال های 1975، 1977 و 1984 شناخته می شود، هم اکنون نیز او به عنوان یکی از مدیران تیم مرسدس مشغول به فعالیت است.

نیکی لائودا بیان کرد:

من امشب افراد برنده و بازنده ی زیادی دیدم، دوست دارم جایزه ام را به بازنده ها تقدیم بکنم.

چون با تجربه ای که دارم می دانم که برد اصل است اما من از باخت چیزهای بیشتری در طول زمان یاد گرفته ام، پس با هر باخت قوی تر می شدم.

لوئیس همیلتون در بخش ورزشکار برتر سال نامزد شده بود اما نواک جوکوویچ، تنیسور صرب موفق شد که این جایزه را برای دومین سال متوالی کسب بکند.

مکس ورشتپن نیز در بخش ورزشکارانی که بیشترین پیشرفت را داشته اند نامزد بود که نتوانست جایزه را از آن خود بکند. همچنین مرسدس هم در بخش تیم برتر سال موفق به کسب جایزه نشد، دیگر نامزد این بخش تیم بارسلونا بود که آن ها نیز برنده نشدند و این تیم ملی راگبی نیوزیلند بود که توانست این جایزه را از آن خود کند.

در زیر تصاویری از این مراسم قرار داده ایم:

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید