فرمول یک ایران – یک مسابقه از فصل ۲۰۱۷ گذشت، سرجیو پرز نسبت به آینده خوش بین است و امتیازهای بیشتری را در گرندپری چین می خواهد.

هر دو راننده ی فورس ایندیا در مسابقه ی اول امتیاز کسب کردند و پرز تیم را به خاطر این مسئله ستایش کرد، این بهترین شروع پرز با فورس ایندیا بوده و یازدهمین بار متوالی ای است که امتیاز کسب کرده است.

سرجیو پرز گفت:

تمام کردن مسابقه ی ملبورن در رده ی هفتم خیلی راضی کننده بود.

ما ماشین هایی را که سرعت بیش تری داشتند شکست دادیم چون تصمیم های استراتژی درستی گرفتیم. عملکردمان در ملبورن نشان داد که کارهای خوبی در زمستان انجام دادیم، اما هنوز باید در بعضی قسمت ها پیشرفت کنیم.

آپدیت هایی که در چند مسابقه ی آینده اعمال خواهیم کرد باید کمک کننده باشند، درباره ی افزایش تعادل ماشین است.

پایان مسابقه ی ملبورن در رده ی هفتم بهترین شروعی است که تا به حال با این تیم داشته ام و من احساس خوبی نسبت به مسابقات آینده دارم.

در چند سال گذشته نشان دادیم که می توانیم ماشین را به خوبی توسعه دهیم و امسال هم خیلی مهم خواهد بود. تا به این جا هم قدم بزرگی نسبت به تست های پیش فصل برداشتیم.

سرجیو پرز

سرجیو پرز

همانند هم تیمی اش، پرز هم اذعان کرد که رقابت کردن با ماشین های جدید سختی هایی دارد ولی راندن ماشین های سریع تر هم لذت بخش است.

او ادامه داد:

من از مسابقه دادن با ماشین های جدید لذت بردم. بله، سبقت گرفتن ساده نیست، مخصوصا به خاطر منطقه های ترمزگیری کوتاه تر، ولی خوب ملبورن هیچ وقت پیست راحتی برای سبقت گیری نبوده است.

من به خاطر وضعیت آمادگی جسمانی ام هم خوشحالم. ماشین های جدید فیزیک قوی تری می طلبند ولی بعد از مسابقه احساس قدرت کردم و فکر می کنم در بهترین حالت زندگی ام هستم.

پرز هم طرفدار جو حاکم در شانگهای است.

او گفت:

هر بار که به چین می روم شور و اشتیاق طرفداران را می بینم. آن ها بیرون هتل ما می ایستند و برای ما هدیه می آورند.

همیشه به من انرژی مثبت می دهد. وسعت شانگهای هم مرا تحت تاثیر قرار می دهد، بسیار بین المللی است و خیلی چیز ها وجود دارد که ببینیم و انجام دهیم. من همیشه تلاش می کنم تا غذاهای محلی را امتحان کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

  1. Amin mashhad

    9

    3

    قاچاقی های مواد اینقد با ماشین توی مکزیک ومرز آمریکا از دست پلیس فرارکردن که الان همشون یه پا راننده ی حرفی شدن خخخخخ ????? رانندگی توی خونشونه توژنتیکشونه. صرفا جهت خنده گفتم به کسی برنخوره . پرز واقعا عالی هستش مخصوصا توی مسابقه خونگیش که انگیزه پیدامیکنه

دیدگاه خود را بیان کنید