فرمول یک ایران – رومن گروژان گفت تیم فرمول یک هاس امیدواری زیادی با اضافه کردن کارکنان جدید برای جلوگیری از تکرار مشکلات سال پیش داده است.

تیم آمریکایی سال گذشته استارتی شگفت آور داشت و در آغاز کار رومن گروژان توانست در سه از چهار مسابقه آغازین امتیاز کسب کند، که این افتخار شامل پنجمی در گرندپری بحرین نیز می شود.

در باقی فصل گروژان توانست فقط در دو مسابقه جزو ده نفر اول قرار گیرد که نقاط ضعف تیم را بعد از استارت شگفت آور آن ها در آغاز کار نمایان کرد و مشکلات در آنالیز داده ها و حل کردن مشکلات دیگر در حین تعطیلات بین مسابقات از جمله نقاط ضعف تیم به شمار می رفت.

رومن گروژان

رومن گروژان

از او سوال شد آیا تغییراتی در داخل تیم رخ داده است که بخواهد به آن اشاره کند؟ رومن پاسخ داد:

این چیزی است که به آن می نگریم، امیدوارم برویم و همه چیز را بدست بیاوریم.

ما افراد بیشتری را در داخل تیم مناظره می کنیم، مهندسان بیشتری می بینیم و همینطور دانش بیشتری نسبت به قبل داریم.

امیدوارم هر زمانی بتوانیم به راحتی ماشین را آماده کنیم، اما زمانی که منابع زیادی بدست نیاوریم نمی توانیم به سختی کار کنیم و پیشرفت کنیم.

(آن ها) همگی مردم باهوشی هستند، کسانی که تازه در زمستان به تیم اضافه شده اند و به همین دلیل ما خیلی امیدوار هستیم.

هاس خیلی زود از سال پیش بر روی ماشین سال ۲۰۱۷ خود تمرکز کرد، که این منجر به سقوط و از دست دادن جایگاهشان شد.

گروژان گفت می داند که دیگران انتظار این را داشتند که از (سندروم) فصل دوم رنج بکشند، اما او اصرار دارد که همیشه در حال پیشرفت هستند نه پسرفت.

رومن گروژان - گرندپری استرالیا 2017

رومن گروژان – گرندپری استرالیا ۲۰۱۷

او افزود:

این دلیلی است که ما جن هاس (رئیس تیم فرمول یک هاس) را با خود داریم، زیرا او مسابقه را می فهمد، او فرمول را دوست دارد و می داند که فصل اول بسیار موفقیت آمیز بود اما سال دوم رقابت است.

پیروزی زمان بر است، پس شما نیاز دارید همیشه به یک پله جلوتر از خود بنگرید و بهمراه (مدیر تیم) گانتر استینر ما همه چیز را به خوبی یاد می گیریم.

زمانی که ماشین در تونل باد بود و ما در حال استخدام نیرو های جدید بودیم، می دانستم که فصل دوم بهتر از فصل اول خواهد بود.

تمام فرآیند عملا به سرانجام رسیده است در مسیری به همراه افرادی باهوش طی می شود، پس سال اول عالی نبود و سال دوم رهایی از مشکلات است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید